İşte En İyi Netflix Dizileri

Fahri Gün 25 Eki 2019 İnternet 424  0

Yeni yazımızda sizler için en iyi Netflix dizilerine dair detaylı bir liste hazırladık. İşte en iyi Netflix dizileri…


Netflix platformu kategorisinde özellikle son yıllarda bir hayli popüler oldu. İçerisinde çeşitli diziler barındıran platform, sağladığı kaliteli dizilerle dikkat çekiyor. Peki bu diziler arasından en fazla dikkat çekenler hangileri oldu dersiniz? Buna dair sizler için bir liste hazırladık.


Dark


Gizem, bilim kurgu, dram ve suç öğelerini bir arada barındıran Dark, son derece dikkat çekici bir dizi olup farklı hikayesiyle beğeni kazanmıştı. Dizide bir çocuğun kaybolması dört aileyi harekete geçirir. Bu dört aile çocuğu bulmak için yoğun bir girişimde bulunur ve bu girişimler bazı gizem perdelerini de aralayacaktır. IMDb puanı da 8,6 olan dizinin gayet kaliteli olduğunu söylemek mümkün.


Altered Carbon


Bilim kurgu, aksiyon ve dram türlerini içerisinde barındıran bu dizi gerek hikayesi gerek yapısıyla oldukça beğeni kazandı. IMDb puanı 8,2 olan dizide buzda geçen 250 yılın ardından yeni bir vücutta dirilen bir mahkumun serüvenine odaklanılıyor.


Black Mirror


Ülkemizde de popüler olan Netflix dizilerinden biri olup bilim kurgu, gerilim ve dram türündedir. 8,9 gibi oldukça yüksek bir IMDb puanına sahip olan dizide insanlığın en görkemli buluşlarının ve en karanlık içgüdülerinin karşı karşıya geldiği yakın gelecek konu alınmış olup dizi sahip olduğu bu hikayeyle oldukça merak uyandırmıştı.


The Maniac


The Manic hem bilim kurguyu hem dramı hem de komediyi içerisinde barındıran enteresan bir dizi olup dizide annesiyle bazı sorunlar yaşayan bir doktorun ve duygusal olarak karmaşık bir bilgisayarın ortak çalışmasıyla yapılan bir ilaç deneyine katılan iki yabancı arasında bir bağ kurulması ele alınıyor.
Etiketler:
Ağda Kayıtlı Değil Sorunu Çözümü
Google Bard Hakkında Bilgiler
Julia Programlama Dili Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Genç Yaşta İntihar Eden Bilgisayar Dehası : Alan Turing

Yorum Yapmayı Unutmayın :)