Iro Hero, PlayStation 4’e Geliyor!

Fahri Gün 16 Ara 2019 Oyun 130  0

Daha önce PC platformu için çıkış yapan Iro Hero bu kez de PlayStation 4’e geliyor. İşte habere dair detaylar…

Video oyunu dünyası öyle ilginç bir kategori ki bu alan içerisinde devasa bütçelerle oluşturulmuş büyük oyunların tutulmayabildiğine, bunun yerine daha düşük bütçeyle hazırlanan platform oyunlarının daha çok sevilebildiğine şahit olabiliyoruz. Iro Hero yapımı bu konuda güzel bir örnek. Bir platform oyunu olan ve eski nesil grafik tarzıyla gelen Iro Hero, basit yapısına rağmen oldukça iyi bir etkileşim alıyor.

Büyük gün 18 Aralık!

Iro Hero, Artax Games tarafından Temmuz 2018’de PC ve Nintendo Switch platformları için çıkış yapmıştı. Oyun bir yıl aradan sonra şimdi de Xbox One ve PlayStation 4 konsolları için çıkış yapıyor. Oyun 18 Aralık’ta hem PlayStation 4 hem de Xbox One için çıkış yapacak. PlayStation 4, günümüzün en popüler oyun konsolu ve Iro Hero’nun bu konsola geliyor olması aslına bakarsanız sürpriz değil. Pek çok oyuncu bekliyordu ve nihayet artık kavuşacaklar.

Fiyatı 19,50 TL

Oyun hali hazırda Steam platformunda 19,50 TL fiyat etiketiyle satılmaya devam etmekte. Tek oyunculu bir yapıya sahip olan Iro Hero, retro tarzı grafik yapısıyla ve eğlenceli oynanışıyla oyuncuları bekliyor.
Etiketler:
Evdeyken Oynayabileceğiniz Web Tabanlı Oyunlar
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)