iQOO 10 Pro Çok Hızlı Bir Şekilde Şarj Olabilecek

Fahri Gün 06 Haz 2022 Mobil 242  0

iQOO, Vivo markasının alt markası olarak bilinmekte olup şimdi özel bir telefon piyasaya sürme hazırlığında. Telefonun özellikle çok yüksek hızda şarj desteğiyle gündeme gelmesi bekleniyor.

Akıllı telefon alanında popüler markalardan biri haline gelen iQOO, özel bir telefon duyurusuyla kendisini gösterdi. iQOO 10 Pro isimli telefon 200 watt hızlı şarj desteğiyle dikkat çeken bir model olarak öne çıkıyor.

Bir süre önce iQOO 9 serisi telefonlarının duyurusunu yapan şirketin bu serideki telefonlarını orta ve üst segmentte konumlandırdığı bilinmekte olup serinin tepe modeli olarak bilinen iQOO 9 Pro modeli , Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisinin yanında etkili kamerası ve 120 watt hızlı şarj desteğiyle kendisini göstermişti.

Telefon için şimdi yeniden güncellemeye yönelik olarak bir gelişme meydana gelmekte olup, iQOO 10 Pro telefonunun öncül modele nazaran daha güçlü bir donanım özelliklerinin olması bekleniyor. Telefonda yonga seti olarak Snapdragon 8+ Gen 1 yer alıyor.

Gelen sızıntılar iQOO 10 Pro telefonunun 200 watt hızlı şarj desteği ile piyasaya sürüleceği yönünde olup, bu durumun şarj süresine yönelik büyük bir katkı sağlaması bekleniyor. Ancak bazı ülkelerde telefonun bu hususta ambargo altında kalabileceğini de belirtmek gerekiyor.  200 wattlık hızlı şarj desteğinin kablolu için geçerli olduğunu belirtmek gerekiyor. Kablosuz hızlı şarj desteği ise 65 watt ile sınırlı olacak.

Etiketler: ,
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)