iPhone’da Bir Kişiyi Favorilere Ekleme Yöntemi

Fahri Gün 07 Haz 2020 Mobil 175  0

Yeni yazımızda iPhone akıllı telefonlarda rehberdeki bir kişinin nasıl favorilere dahil edilebileceğini anlatıyoruz. İşte konuya ilişkin ayrıntılar…

Akıllı telefonlar günümüzde işletim sistemi tarafında temelde Android ve iOS olarak ayrılmakta olup, iOS işletim sisteminin de Android işletim sisteminin kendisine has panelleri vardır. iPhone telefonlarda bir kişiyi favorilerinize ekleme imkanı sunulmaktadır. Bunu uygulayabilmek için yapmanız gereken işlemler gayet basittir.

İşleme Başlayalım!

İlk olarak iPhone ana ekranınıza girip Kişiler uygulamasına girin ve favorilere elemek istediğiniz kişiye dokunup Favorilere Ekle / Sık Kullanılanlara Ekle sekmesine dokunuyorsunuz. Mesaj veya telefon sekmesine dokunup kişiniz için favori olarak eklemek istediğiniz telefon numarasına dokununuz. Yapacağınız bu değişiklikler iPhone rehber uygulaması içerisinde daha sık görüştüğünüz insanları daha rahat bulabilmenize yarayacaktır. Gün içerisinde sıklıkla rehbere girildiği düşünüldüğünde bu genel anlamda güzel bir zaman tasarrufu olacaktır.
Etiketler:
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı
Ekim Ayının En Güçlü Telefonu
SAR Değeri Yüksek Olan Oppo Telefonlar
IOS 14 Beta’dan IOS 13’e Dönüş Yapma Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)