iPhone’da Bir Kişiyi Favorilere Ekleme Yöntemi

Fahri Gün 07 Haz 2020 Mobil 228  0

Yeni yazımızda iPhone akıllı telefonlarda rehberdeki bir kişinin nasıl favorilere dahil edilebileceğini anlatıyoruz. İşte konuya ilişkin ayrıntılar…

Akıllı telefonlar günümüzde işletim sistemi tarafında temelde Android ve iOS olarak ayrılmakta olup, iOS işletim sisteminin de Android işletim sisteminin kendisine has panelleri vardır. iPhone telefonlarda bir kişiyi favorilerinize ekleme imkanı sunulmaktadır. Bunu uygulayabilmek için yapmanız gereken işlemler gayet basittir.

İşleme Başlayalım!

İlk olarak iPhone ana ekranınıza girip Kişiler uygulamasına girin ve favorilere elemek istediğiniz kişiye dokunup Favorilere Ekle / Sık Kullanılanlara Ekle sekmesine dokunuyorsunuz. Mesaj veya telefon sekmesine dokunup kişiniz için favori olarak eklemek istediğiniz telefon numarasına dokununuz. Yapacağınız bu değişiklikler iPhone rehber uygulaması içerisinde daha sık görüştüğünüz insanları daha rahat bulabilmenize yarayacaktır. Gün içerisinde sıklıkla rehbere girildiği düşünüldüğünde bu genel anlamda güzel bir zaman tasarrufu olacaktır.
Etiketler:
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri
Galaxy Xcover5 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!
Galaxy A52 4G Telefonunun Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)