iPhone Telefonlara Mail Hesabı Ekleme Yöntemi

Fahri Gün 06 Oca 2019 Mobil 148  0

Hazırlamış olduğumuz yeni makalemizde iPhone akıllı telefon sahipleri için nasıl kolayca mail hesabı eklenebileceğini detaylı bir şekilde anlatıyoruz.

Akıllı telefonunuza mail hesabınızı ilişkilendirdiğiniz zaman pek çok işlemi çok pratik bir şekilde yapabiliyorsunuz. Bu yüzden her iPhone kullanıcısına önerdiğimiz basit işlemlerden biridir. iPhone akıllı telefonlarda tüm mail servislerinin hesaplarını telefonunuza tanımlayabiliyorsunuz. Yani hotmail, gmail, outlook, yahoo veya internet sitenizden oluşan özel bir mail adresiniz varsa telefonunuza ekleyerek akıllı telefonunuzla ilişkilendirebilirsiniz.
  • İlk olarak Ayarlar bölümüne girin ve oradan Hesaplar ve Parolalar ayarlarını görüntüleyin.
  • Çıkan ekranda Hesap Ekle yazısına dokunun. Eğer çıkan seçeneklerden farklı bir mail adresiniz var ise Diğer seçeneğine girin.
  • Mail Hesabı Ekle yazısının üzerine dokunun. E-posta ve parola kısmına atamak istediğiniz hesabın mail ve parola bilgilerini yazın.
  • Gelen Posta Sunucusu alanına sunucu isminiz olarak yazmanız gereken şey örneğin: mail.sizinmailadresiniz.com şeklindedir.
  • Giden Posta Sunucu alanına da sunucu adı olarak aynısını yazabilir veya dilerseniz smtp.sizinmailadresiniz.com yazabilirsiniz.
  • Ardından Mail, Notlar, Takvim yazan ekran gelecektir ve burada Kaydet butonuna dokunduğunuzda hesap akıllı telefonunuza eklenecektir.
Etiketler: ,
Honor 10 Lite Türkiye Fiyatlarında Heyecan Verici Gelişme
Varsayılan Olarak Yüklü Olan Facebook Uygulamasını Kaldırma Yöntemleri
Mi 9 Explorer Edition Modelinde Stok Sorunu Yaşanmaya Başladı
Sony Xperia Akıllı Telefonlara Güncelleme Yayınlandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)