iPhone Ekranını Windows Bilgisayara Aktarma Yöntemi

Fahri Gün 18 Mar 2020 Mobil 492  0

Hazırladığımız bu yazımızda iPhone ekranının Windows işletim sistemli bir bilgisayara nasıl aktarılabileceğine değiniyoruz. İşte detaylar…

iPhone akıllı telefonunuzla bilgisayarınız arasında etkileşim gerçekleştirerek iPhone ekranınızı Windows işletim sistemli bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Gelin bunun nasıl yapıldığına bir bakalım.

LoyaltyScreen

Windows işletim sistemli bir cihazda aktarım yapabilmek için LonelyScreen’i kullanabilirsiniz. LoyaltyScreen’i resmi internet sitesinden indirin ve sisteminize yükleyin. Uygulamanın hem ücretsiz hem ücretli sürümünün bulunduğunu belirtelim.Yine de ücretsiz sürüm işinizi görecektir. Program kısa bir süre içerisinde yüklenecektir. Programı açtıktan sonra ağ izni verin. Ana LonelyScreen penceresinde AirPlay sunucunuzun adını değiştirmek için LonelyScreen metnine tıklayın. Bilgisayarınıza ekran yansıtmak istediğiniz iPad veyahut iPhone cihazınızı alın ve iPhone X ve sonraki versiyonların sağ üst köşesinden iOS 12 veya sonraki versiyonları çalıştıran bir iPad cihazında aşağıya kaydırıp denetim merkezini açın. Eğer eski bir iPhone modeli kullanıyorsanız da ekranın alt kısmından yukarıya kaydırın.

Oluşturduğunuz sunucuyu seçin

Kontrol merkezi aktifken seçenekler arasında ekran yansıtma kısayolunu göreceksiniz. Seçtiğinizde kullanılabilir AirPlay cihazlarının listesi açılacaktır ve o listeden LonelyScreen sunucunuzu seçin. Böylece artık iPad veya iPhone cihazınızla Windows bilgisayarınızı kolaylıkla kullanabilirsiniz.
Etiketler:
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)