iOS’ta Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan, Fiyat Açısından Makul Uygulamalar

Fahri Gün 25 Tem 2019 Teknoloji 407  0

Yeni içeriğimizde kısa bir süreliğine ücretsiz olan, fiyat tarafında cazip uygulamalara değiniyoruz. İşte detaylar…


App Store üzerinde kullanrıcılar için pek çok fırsat sunuluyor. Bunlara bir yenisi daha eklenti. Pek çok uygulama ücretsiz oldu. Kısa süreliğine ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz, akabinde de uygun bir fiyatla sahip olabileceğiniz uygulamalara gelin bir bakalım.


Master of Summoners


Bir RPG oyunu olan Master of Summoners, iOS üzerinde bir süreliğine ücretsiz. Oyunun normal fiyatı ise 5,65 TL olup uygun bir fiyattan da alabilmek mümkün. Dilerseniz şimdi ücretsiz olarak edinip daha sonra da beğendiğiniz taktirde 5,65 TL’den satın alabilirsiniz. Oyun tarz olarak meşhur Pokemon içeriğine benzemekte.


Lock Photo


Bir fotoğraf uyuglaması olup normalde 11,35 TL’den satılmaktaydı. Fotoğrafların şekil kilidi, Touch ID ile saklanmasını da sağlamakta. Böylece nispeten güvenli bir fotoğrafçılık uygulaması olduğunu söylemek mümkün.


Audic

Bu uygulama ses dosyası değiştiricisi görevini görüyor. Audic ile tüm formatları ses dosyasına dönüştürebiliyorsunuz. Bu özellikle YouTube içeriklerini MP3 haline çevirmek adına bir hayli işinize yarayabilir. Videoları hem bir müzik haline getirebilir hem de dosya boyutundan tasarruf sağlayabilirsiniz. Audic uygulaması normalde 11,35 TL’den satılmaktayken şu an ücretsizdir.

Clock Yourself


Kullanılabilecek bir diğer uygulama Clock Yourself olup fiziksel egsersiz ve zihinsel egsersizler için kullanılabilecek iddialı bir uygulamadır. Toplam fiyatı 11,35 TL olan oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz olarak edinmek mümkündür.


Magic Call Pro


Bahsedeceğimiz son uygulama ise Magic Call Pro olup bu uygulama bir kişiden tabiri caizse kaçmanızı sağlıyor. Telefonda çok uzun süre konuşmayı sevmiyorsanız veyahut o an konuşmak istemediğiniz bir kişiden çağrı aldıysanız telefonla konuşurken sanki farklı bir kişi arıyormuş ve kapatmanız gerekiyormuş gibi yapabilirsiniz. Bunun için Magic Call Pro bir fake kişi oluşturur ve siz komut verdiğiniz an da sahte bir arama gönderir.

Etiketler: , ,
Metaverse Teriminin Anlamı ve Hakkında Temel Bilgiler
Apple Geliştirici Hesabını Ucuza Açma Yöntemi
Fotoğraflarda Arka Plan Silmek İçin Kullanabileceğiniz Araçlar
Net Framework Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)