Instagram’da Takip İsteklerini Görme Yöntemi 

Fahri Gün 27 May 2022 İnternet 497  0

Bu yazımızda Instagram sosyal medya platformunda takip isteği eylemlerinizi nasıl izleyebileceğinizle ilgili olarak bilgilere yer veriyoruz. 

Günümüzde Instagram sosyal medyada adeta hayatın bir parçası haline gelmiş durumda. En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından kullanılıyor. 

Instagram üzerinde bir kişiyi takip etmek istediğiniz zaman ona takip isteği yollamanız gerekiyor. Ancak birden fazla kişiye takip isteği gönderiyseniz ve aradan bir miktar zaman geçtiyse takip isteği göndermiş olduğunuz kişileri unutmuş olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Instagram’ın takip isteği gönderilen kişileri tespit etme fonksiyonunu kullanabilirsiniz. 

İlk olarak Instagram uygulamasına giriniz ve profilinizi görüntüleyip sağ üst kısımda yer alan üç çizgi işaretine tıklayın. Ardından Ayarlar bölümüne grini ve Güvenlik ve Verilerine Eriş kısmına geçin. Sonrasında Mevcut Takip İstekleri seçeneğine girerek kontrol sağlayın. İlgili bölümde kimlere takip isteği göndermiş olduğunuzu ve sonuç alınmamış olduğunu görebilirsiniz. Buna göre dilerseniz takip isteklerinizi durdurabilirsiniz. Eğer Instagram web sürümü üzerinde iseniz direkt olarak instagram.com/accounts/access_tool/current_follow_requests adresine girerek hesabınıza zaten giriş yapmış durumdaysanız direk olarak mevcut takip isteklerini görüntüleyebilirsiniz. Konuya ilişkin görüşlerinizi ve sorularınızı aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz.  

Etiketler:
Ajax Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Regular Expression Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Big Data Hakkında Bilgiler
Wayfair Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)