Instagram’da Takip Edilenler Sekmesi Elden Geçiriliyor

Fahri Gün 13 Ara 2017 Teknoloji 493  0

Instagram uygulamasında uzun zamandır bulunan takip edilenler sekmesi artık beğenileri göstermeyecek. Takip edilen kişilerin yaptığı beğenmeler ana sayfada yer alacak.

Instagram, dünyanın en yaygın sosyal medya uygulamalarından biridir. Fotoğraf paylaşımı ağırlıklı olması Instagram’ın temel özelliğidir. Instagram Facebook’un himayesi altında olup sık sık yeni güncellemeler alarak daha fonksiyonel bir hale gelmektedir.  Günümüzde Instagram’ı ortalama 800 milyon kişi kullanmaktadır.

Sosyal medya devi İnstagram’a gelecek yeni güncelleme ile birlikte artık takip ettiğiniz kişilerin yaptığı eylemler takip edilenler sekmesinde değil ana sayfada belirgin bir şekilde ifade edilecek. Bu haber Instagram tarafından da doğrulandı. Özelliğin henüz test edildiği ve herhangi bir sorun yaşanmaması halinde çok yakında kullanıma açılacağı duyuruldu.

Yine geçtiğimiz günlerde hasthag özelliği ile olay olan Instagram, bu defa da takip edilenlerin etkinlikleri hususunda değişikliğe gidiyor. Bu değişikliklerin temel amacı ise kullanıcıya daha pratik bir Instagram deneyimi kazandırabilmek.

 

Epic Store’a Heyecan Verici Bir Özellik Eklendi
Google Earth Nedir Nasıl Kullanılır?
WhatsApp Hesap Bilgileri Nedir ve Nasıl İndirilir?
Asus Zenbook Pro Detaylı İnceleme

Yorum Yapmayı Unutmayın :)