Instagram’da Kullanıcı Adı Değişikliği Yapma Yöntemi

Fahri Gün 10 Nis 2020 İnternet 463  0

Yeni yazımızda sosyal medya devlerinden Instagram’da nasıl kullanıcı adı değişikliği yapılabileceğine değiniyoruz. İşte ayrıntılar…

Instagram günümüzde en fazla kullanılan sosyal medya araçlarından biri olup hem mobil uygulama sürümü hem de web sürümü bulunmaktadır. Instagram üzerinde görünen adınız ve kullanıcı adınız kullanılarak iki farklı şekilde tanımlanmaktadır ve bunları değiştirme imkanı sunulmaktadır.Instagram üzerinde yeni bir kullanıcı adı belirlerken dikkat edilmesi gereken püf nokta ise söz konusu kullanıcı adının daha önce kullanılmamış olmasıdır. Dolayısıyla kullanıcı adı değişimi yapmadan önce ilk olarak yeni kullanıcı adınızın ne olacağını iyi düşünün.

İşleme başlayalım:

Instagram uygulamasında kullanıcı adı değişimi yapabilmek için ilk olarak uygulamayı telefonunuzdan veya tabletinizden başlatıp kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın. Ardından Profil sayfasına ulaşabilmek için ekranın sağ alt kısmında bulunan hesap simgesine dokunun.

Hesap Ekranı

Uygulamada yapılandırılan birden fazla hesap bulunuyorsa ekranın üst kısmından hesap adına dokunarak değişiklik yapmak istediğiniz hesabı seçin. İlgili hesabın profiline girdikten sonra Profili Düzenle komutunu verin ve ardından Ad ve Kullanıcı Adı yazan bölümlerin yanında yer bulunan alana dokunarak değişikliklerinizi yazıp hazır olduğunda da sağ üst kısımda yer alan Bitti butonuna dokununuz. Böylece Instagram uygulamanızda kullanıcı adı değişikliğini tamamlamış olacaksınız.
Etiketler:
Ağda Kayıtlı Değil Sorunu Çözümü
Google Bard Hakkında Bilgiler
Julia Programlama Dili Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Genç Yaşta İntihar Eden Bilgisayar Dehası : Alan Turing

Yorum Yapmayı Unutmayın :)