Instagram’da Hikayelerde Bağlantı Özelliğini Kullanma Yöntemi

Fahri Gün 17 Haz 2019 İnternet 156  0

Özellikle fotoğraf paylaşımları hususunda bir hayli popüler olan Instagram sosyal medya uygulamasında hikayeler özelliğinde bağlantı niteiğinin kullanımı hususunda yeni bazı bilgiler veriyoruz.


Instagram’da bulunan hikayeler özelliği markalarca ürün tanıtımları ve benzeri amaçlar amacıyla yaygın olarak kullanılmaktadır. Instagram üzerinde hikayelerde bağlantı özelliğini kullanabilmek için ik olarak bazı özelliklerin taşınması gerekiyor. Eğer zaten şartları karşılıyorsanız ancak hala özelliği kullanamıyorsanız o halde Instagram destek ekibi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Başlıca şartlar


Instagram üzerinde yukarı kaydırma özelliği ile hikayelerinize bağlantı da verebiliyorsunuz. Ancak bunun için hesabınızın bir işletme hesabı olması gerekmektedir. Aynı zamanda hesabınızın belli bir takipçi sayısına ulaşmış olması ve erişim oranının yüksek olması bir hayli önemlidir.

İşlem oldukça basit


İşlem için ilk olarak Instagram uygulamasını açıp Hikayeler bölümüne geçiş yapın. Daha sonra hikayeye ekleyeceğiniz fotoğrafı ve videoyu belirleyip sağ üst kısımda bulunan tutturgaç simgesinin üzerine tıklayın. Daha önce kopyalamış olduğunuz bağlantıyı yapıştırınız.
Etiketler:
İnternet Tarayıcısına Bulaşan Virüsleri Temizleme Yöntemi
YouTube İzleme ve Arama Geçmişini Temizleme Yöntemi
Instagram’da Yorum Sınırlama Yöntemleri
Şifrenin Çalınıp Çalınmadığını Tespit Etme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)