Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi

Fahri Gün 15 Kas 2023 Mobil 302  0

Yeni içeriğimizde Instagram üzerinde nasıl sohbet arka planı değişikliği yapabileceğinizle ilgili olarak bilinmesi gerekenlere yer veriyoruz.

Günümüzde mesajlaşma uygulamalarının sahip olduğu pek çok özelliği standart sosyal medya uygulamaları da almaya başladı. Mesela Instagram bunlardan biri ve insanlar Instagram üzerinden iletişim kurup birbirlerine video ve fotoğraf gönderebiliyorlar.

Popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram üzerinde mesaj kutunuz içerisinde sohbet ederken arka plana müdahale edebiliyorsunuz. Instagram sohbet arka planınızı değiştirerek Instagram platformunda daha kişisel bir deneyim elde edebiliyorsunuz. Peki bu nasıl yapılır? İçeriğimizde sizler için maddeler halinde değindik.

Instagram sohbet arka planını değiştirme yöntemi :

İlk olarak Instagram uygulamasını açınız ve ardından sağ üst köşede yer almakta olan mesajlar bölümüne geçiş yapınız. Sonrasında da temasını değiştirmek istediğiniz konuşmanın seçimini yapınız ve konuşma penceresinde üst bölümde yer alan kişi ismine tıklayıp konuşma ayarlarına geçiniz. Ardından Tema seçeneğine dokunup devam ediniz. Açılmakta olan pencere üzerinden arka planınız için dilediğiniz renk ve temanın seçimini yapabilirsiniz.

Sohbet arka planını değiştirerek Instagram deneyimini daha eğlenceli hale getiren özellik kullanıcıların pek çoğu tarafından bilinmemekte ancak artık siz biliyorsunuz ve uygulayabilirsiniz.

WhatsApp Sohbet Kilitleme Rehberi
Hoparlör Temizliği Yapma Rehberi
iPhone Ekran Mesafesi Özelliğinin Aktifleştirilmesi Rehberi
Ödemeli Arama Yapma Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)