Immortals Fenyx Rising A New God Ön İnceleme

Fahri Gün 06 Eyl 2022 Oyun 226  0

Bu yazımızda Immortals Fenyx Rising A New God video oyununu masaya yatırıyoruz. İşte incelememize dair detaylar…

Immortals Fenyx Rising A New God video oyunu aslında bir ek paket olup, Immortals Fenyx Rising için çıkan bir ek pakettir.

Ana oyunda tanrıların arasındaki yerini almış durumda olan Fenyx, ek pakette ise diğer kardeşlerince sunulmakta olan meydan okumaları gerçekleştirmektedir. Daha çok zorluğu ve aynı zamanda bulmacaları seven oyunculara yönelik bir ek paket olan Immortals Fenyx Rising A New God, içerisinde zaten bol bol bulmaca barındırmakta olan bir yapım.

Oyunda haritanın üzerinde sandıklar bulunmakta olup, sandıkları açtığınız zaman canınızı, dayanıklılık barınızı v.b artırabilmektesiniz. Özellikle direkt olarak yeni oyuna başlar gibi ek pakete başlarsanız sandığın büyük önemi bulunuyor.

Ek paketin içerisinde çok işlevsel eşyalar bulunmakta olup, en baştan oyunculara üçüncü kez zıplara yeteneğe sağlamakta olan zırh veriliyor. Bulmacalarla savaşırken bunun büyük bir faydası oluyor.

Immortals Fenyx Rising A New God video oyununun ana oyunu oynadıysanız çok hoşunuza gidebilecek bir ek paket olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle daha fazla zorlanmak adına tercih edebileceğiniz bir yapım olduğunu belirtmek mümkün. Ana oyunun bulmacalarını sevdiyseniz tavsiye ediyoruz. Bulmacalardan hoşlanmıyorsanız , oyunlara fazla kafa yormayı sevmiyorsanız Immortals Fenyx Rising A New God size göre olmayabilir.

Oyunlarda Başarım Sistemi
Hogwarts Legacy: Secrets of the Restricted Section Tam Çözüm
Starfield Hileleri
Oyun Dünyasında Kapalı Beta Süreci Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)