Hunt Showdown Almak İsteyenler İçin Şimdi Tam Zamanı!

Fahri Gün 06 Eki 2023 Oyun 85  0

Oyun dünyasındaki indirimleri sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz ve bu sefer de Hunt Showdown video oyunuyla ilgili olarak gerçekleştirilen indirim fırsatından bahsedeceğiz.

Ülkemizde yakından tanınan Crytek firmasının geliştirdiği ve aynı zamanda yayıncılığını yaptığı, tam olarak 27 Ağustos 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştiren Hunt Showdown video oyunu, birinci şahıs nişancı türünde dikkat çeken bir PvPvE deneyimi sunmaktadır ve şimdi yeni bir indirim dönemine girmiş durumda.

Açık dünya kategorisinde extraction shooter oyunu olan Hunt Showdown yapımı, genel itibariyle çok olumlu değerlendirme derecesine sahiptir. Bu bağlamda kaliteli ve sevilen bir oyun olan Hunt Showdown hakkında gerçekleştirilen yeni indirim kapsamında oyun normalde 109,00 TL’den satılmakta iken 43,60 TL’den satılmaktadır. Bu bağlamda oyun için %60 oranında indirim gerçekleştirilmiştir.

Dileyen oyuncular, içerisinde 47 ögenin yer almakta olduğu Hunt Showdown – Collector’s Edition paketini de satın alabilir. Söz konusu paketin Steam üzerindeki normal fiyatı 1.748,70 TL iken uygulanmış olan %50 oranındaki indirimle beraber yeni fiyatı yalnızca 875,66 TL olmuştur. Gerçekleştirilen indirim fırsatı 13 Ekim akşamına kadar devam edecektir. Yararlanmak için Steam mağazası üzerinde Hunt Showdown sayfasını açabilir ve satın alma adımlarını gerçekleştirerek tamamlayabilirsiniz.

The Elder Scrolls Online: Necrom incelemesi
Oyun Dünyasında Tecrübe Puanı
Final Fantasy 16 İncelemesi
System Shock Yenilenmiş Versiyonu incelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)