Huawei ve Honor’un Ayrılması Gündeme Gelince Honor Cephesinden Açıklama Geldi

Fahri Gün 24 Eyl 2018 Mobil 242  0

Honor’un Huawei çatısı altından çıkıp bağımsız olarak hareket etmeye başlayacağına yönelik bazı iddialar var.  Peki bu iddialar gerçeği yansıtıyor mu? İşte bu konuda resmi bir açıklama geldi.

Huawei ve Honor uzun bir süredir birlikte hareket ediyor. Honor daha çok genç kitle için çaba sarfeden, fiyat performans dengesini göz önünde bulunduran bir marka olarak Huawei çatısı altında çalışmalarını yürütüyor. Ancak artık Huawei’den ayrılıp bağımsız olacağına yönelik bazı iddialar vardı. İşte Honor başkanı bu iddialar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Honor markası bizim ülkemizde de özellikle son dönemde oldukça faal bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor ve oldukça da iyi gidiyor. Honor markasının giderek güçlenmesi, ileride Honor ile Huawei arasında bir ayrışma olabileceğinin sinyallerini veriyor olsada Honor başkanı bu konuda kesin bir açıklama yaptı. Honor Başkanı Zhao Ming söz konusu iddiaları kesin bir dille yalanladı. Zhao Ming mevcut durumun korunacağını, Honor’un Huawei çatısı altında çalışmaya devam edeceğini ifade etti.

Böylece bir süredir dolaşan Huawei ve Honor’un ayrılacağı yönündeki dedikodular da sona ermiş oldu. Honor, önümüzdeki süreçte de agresif fiyat politikasını devam ettirip kullanıcıları etkilemeyi, giriş ve orta segment pazarda pastanın büyük dilimini elde etmeyi amaçlıyor.

Etiketler: ,
Huawei, Apple ve Samsung Arasındaki Savaş Nasıl Gidiyor? İşte Son Veriler
ZenFone Max Pro M1 Fiyatlarında İndirim Var
Mate 10 Lite Modeline İlişkin Sürpriz Bir Güncelleme Yayınlandı
J7 Pro Modeline Dair Yeni Güncelleme Yayınlandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)