Huawei P8 Lite Telefonu İçin Yeni Güncelleme Çıktı

Fahri Gün 04 Tem 2018 Mobil 476  0

Huawei, P8 Lite 2017 modeli için yeni bir güncelleme paylaştı. Güncelleme telefonu Android Oreo sürümüne yükseltiyor.

Günümüzde akıllı telefonların sağlıklı bir biçimde çalışabilmesi açısından güncellemeleri zamanında almak oldukça önem arz ediyor. Kullanıcılar yeni güncellemeler yaparak daha fonksiyonel, güvenlik açısından daha sağlam telefonlar kullanıyorlar. Eski yazılımlara sahip, güncelleme almayan bir telefonu kullanmak da hem teknolojiden geri bırakıyor, hem de açıklara karşı savunmasız kalmanıza neden oluyor.

Bu gibi sebeplerden gelen güncellemeleri gerçekleştirmek oldukça önem arz ediyor. Huawei, P8 Lite 2017 versiyonu için bir güncelleme hazırlamayı ihmal etmedi. Android Oreo 8.0 sözü veren şirket, güncellemeyi P8 Lite 2017 için dağıtmaya başladı. 2.43 GB dosya boyutuna sahip olan devasa güncelleme, cihazı Android Oreo 8.0 sürümüne kavuşturmanın yanında EMIU 8.0 arayüzünü de getiriyor.

Güncelleme kademe kademe dağıtılmakta. Şu an henüz telefonunuza gelmediyse bunu normal karşılayın ve manuel olarak sıklıkla kontrol edin.

P10 ve P10 Lite için de güncelleme sunulmuştu

Bu arada P10 veya P10 Lite akıllı telefonlarından birine sahibiyseniz geçtiğimiz günlerde bu modellere de güncelleme sunulduğunu belirtelim. Eğer size gelmediyse manuel olarak kontrol sağlamanızı öneririz.

Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)