Huawei P50 Pocket Hakkında Kamera Güncellemesi Yayınlandı

Fahri Gün 15 Haz 2022 Mobil 389  0

Teknoloji markalarından Huawei tarafından tasarlanan katlanabilir akıllı telefon modeli Huawei P50 Pocket ile ilgili olarak yeni bir yazılım güncellemesine yer verildi. İşte habere ilişkin detaylar…

Çin merkezli teknoloji şirketlerinden Huawei akıllı telefon alanındaki çalışmalarını sürdürmekte olup şirket Huawei P50 Pocket akıllı telefonuna ilişkin olarak yeni bir yazılım güncellemesine yer verdi.

P50 Pocket akıllı telefonu için yayınlanan kamera güncellemesi EMUI 12 12.0.1.192 sürüm numarasını taşımakta. Güncellemenin dosya boyutu  1.06 GB olup, bu bağlamda kullanıcıların güncellemeyi uygulamadan önce kota unsuruna dikkat etmesi gerektiğini söyleyebiliriz.

OTA üzerinden yayımlanmakta olan yazılım güncellemesinde kamera odaklı gelişmeler yer almakta. Yayınlanan güncellemeyle beraber P50 Pocket kullanıcıları doğrudan telefonun kapak ekranından fotoğraf çekmeden önce ön izleme yapabilecekler. Böylece kapağı açmadan çekmiş oldukları fotoğrafı görme imkanları olacak. Bunun yanında ana kamera ile çok daha kaliteli bir şekilde çekim yapılabilecek.

Güncelleme kapak ekran temasına dokunup basılı tutarak temalar arasında sağa, sola kaydırarak geçiş yapılmasını sağlıyor. Bunun yanında sistem kararlılığı iyileştirmelerinde bulunan güncelleme güvenlik seviyesini Mayıs ayına yükseltiyor. Widget kullanıcı deneyiminde de iyileştirmeler yapılıyor. Habere ilişkin görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)