Huawei P20 Lite Aldığı Yeni Güncellemeyle Şaşırttı

Fahri Gün 30 May 2022 Mobil 261  0

Akıllı telefon üreticilerinden Huawei, P20 Lite telefonuna yönelik olarak yayınladığı yeni yazılım güncellemesiyle dikkatleri üzerine topladı. Telefon gizlilik ve güvenlik iyileştirmeleri içeren yeni güncellemesini aldı.

Huawei markası yayınladığı yeni EMUI 9.1 tabanlı 9.10.401 sürüm güncellemesiyle P20 Lite telefonunu Ocak 2022 güvenlik düzeyine yükseltiyor. P20 Lite telefonu oldukça eski bir cihaz olduğundan yayınlanan bu güncelleme sürpriz niteliğinde kabul ediliyor. Güncellemenin içerisinde muhtemelen kararlılık iyileştirmeleri de yer alıyor.

Bütçe dostu bir telefon almak isteyen kullanıcıların bir dönem en fazla sevdiği telefonlardan biri olan P20 Lite , aldığı bu güncellemeyle bir kez daha gündeme gelmiş oldu. Güncellemenin manuel kontrolü için Ayarlar ekranını kullanabilirsiniz.  Güncellemenin dosya boyutu 226 MB ve kısa sürede uygulanabiliyor. Güncelleme şu an kademeli bir şekilde yayınlanıyor. Bu nedenle sizin telefonunuza da ulaşması biraz zaman alabilir.

P20 Lite Özellikleri

Telefon ekran tarafında 2.D kavisli camı bulunan 5.84 inç büyüklüğünde ekran kullanıyor. Kirin 659 işlemciye yer verilen modelde 4 GB RAM ve 6 GB depolama alanı mevcut. Arkasında parmak izi sensörüne yer verilen cihazda 3000 mAh büyüklüğünde hızlı şarj destekli batarya yer almakta. Daha fazla haber için takipte kalın.

Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)