Huawei P Smart 2019 Telefonunda Screenshot Alma Yöntemi

Fahri Gün 12 Haz 2020 Mobil 182  0

Yeni yazımızda Huawei şirketinin P Smart 2019 akıllı telefonunda nasıl ekran görüntüsü alınabileceği konusuna değiniyoruz. İşte tetaylar…

Huawei şirketinin popüler akıllı telefonlarından biri olan Huawei P Smart 2019’da ekran görüntüsü alabilmek için ilk olarak ekran görüntüsü almak istediğiniz görüntüyü açın ve güç tuşu ile ses kısma tuşuna aynı anda basıp basılı tutun. Eğer ekran videosu alma özelliğini kullanmak isterseniz güç tuşu ve ses açma tuşuna aynı anda basılı tutun. Bunu uyguladığınız zaman ekran görüntüsünün fotoğrafı alınacak ve galeri uygulamanız içerisine ekran görüntüleri bölümüne kaydedilecektir.

İkinci Yöntem :

Ekran görüntüsü almak istediğiniz görüntüyü açın ve bildirim panelini yukarıdan aşağıya indirip açılan panelde ekran görüntüsü alma butonunun üzerine dokunun. Böylece ekran görüntüsü otomatik bir şekilde alınacak ve galeri uygulamanız içerisine kaydedilecektir. Böylece Huawei P Smart 2019 akıllı telefonunuzda ekran görüntüsü alma işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Etiketler:
Galaxy M51 One UI Güncellemesi Ülkemizde Aktif Oldu
Telefonlarda Kullanabileceğiniz En İyi Fit Yaşam Uygulamaları
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı
Ekim Ayının En Güçlü Telefonu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)