Huawei P Smart 2019 Telefonunda Screenshot Alma Yöntemi

Fahri Gün 12 Haz 2020 Mobil 246  0

Yeni yazımızda Huawei şirketinin P Smart 2019 akıllı telefonunda nasıl ekran görüntüsü alınabileceği konusuna değiniyoruz. İşte tetaylar…

Huawei şirketinin popüler akıllı telefonlarından biri olan Huawei P Smart 2019’da ekran görüntüsü alabilmek için ilk olarak ekran görüntüsü almak istediğiniz görüntüyü açın ve güç tuşu ile ses kısma tuşuna aynı anda basıp basılı tutun. Eğer ekran videosu alma özelliğini kullanmak isterseniz güç tuşu ve ses açma tuşuna aynı anda basılı tutun. Bunu uyguladığınız zaman ekran görüntüsünün fotoğrafı alınacak ve galeri uygulamanız içerisine ekran görüntüleri bölümüne kaydedilecektir.

İkinci Yöntem :

Ekran görüntüsü almak istediğiniz görüntüyü açın ve bildirim panelini yukarıdan aşağıya indirip açılan panelde ekran görüntüsü alma butonunun üzerine dokunun. Böylece ekran görüntüsü otomatik bir şekilde alınacak ve galeri uygulamanız içerisine kaydedilecektir. Böylece Huawei P Smart 2019 akıllı telefonunuzda ekran görüntüsü alma işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Etiketler:
Zoom Toplantılarını Kaydetme Yöntemi
Realme 7i İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı
Galaxy J7 Android Güncellemesi Çıktı
Honor Play 5 Lansman Tarihi Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)