Huawei Nova 8 Pro 4G Sürümü Çıkıyor

Fahri Gün 25 Nis 2021 Mobil 260  0

Huawei şirketi Nova 8 Pro akıllı telefon modelinin 4G sürümünü satışa çıkarmaya hazırlanıyor. İşte konuya ilişkin detaylar…

Teknoloji markalarından Huawei, akıllı telefon sektöründeki çalışmalarını sürdürüyor. Gelen son bilgilere göre şirket şu an Nova 8 Pro akıllı telefon modelinin 4G sürümünü satışa sunmaya hazırlanıyor.

Nova 8 serisinin tanıtımı 2020 yılının Aralık ayında gerçekleştirilmişti. Seride aynı zamanda Nova 8 Pro isimli bir üst model cihaz da bulunmakta idi. Her iki cihaz da 5G bağlantı desteğine sahipti ve genç kullanıcıları hedeflemekteydi. Gelen son bilgiler Nova 8 Pro modelinin 5G bağlantısı yerine 4G olarak yeniden sergilenen bir modelinin olduğuna yönelik olup, böylece Nova 8 kapsamında Huawei markasının yeni bir hamlede bulunduğunu söyleyebiliriz.

Nova 8 Pro 4G akıllı telefonunda Kirin 985 işlemciye yer verilmekte olup, kullanılan çip farklı olarak geliyor ve böylece 4G desteği sunuyor. Cihazda 6.72 inç büyüklüğünde 80 derecelik kavisli ekran yapısı , 120 Hz ekran tazeleme hızı bulunuyor. Telefonun arka kısmında ise 64 MP ana kamera + 8 MP süper geniş açılı kamera + 2 MP + 2 MP kamera bulunuyor. Böylece dörtlü kamera kurulumuna sahip olan akıllı telefonun gece sahnesi modu da bulunmakta olup bu mod geceleri daha iyi videolar çekmenizi sağlıyor.

Telefonda 4000 mAh batarya kullanılmakta olup hızlı şarj desteği de bulunuyor. Bataryayı 15 dakikada yüzde 60 seviyesine kadar şarj etmek mümkün olup böylece telefonu yarım saatten kısa bir süre içerisinde tamamen şarj edebiliyorsunuz. Cihazın fiyatının ise henüz açıklanmadığını belirtelim.

Etiketler: ,
Android Wi-Fi Çekim Gücü Artırma Yöntemleri
Galaxy F13 Resmen Tanıtıldı! Uygun fiyattan alıcı bekliyor
Huawei P50 Pocket Hakkında Kamera Güncellemesi Yayınlandı
Bataryası Dolu Olan Telefonun Kapanma Sorununu Çözme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)