Huawei Mate 40 Telefonu Ses Sistemiyle İddialı Geliyor

Fahri Gün 04 Tem 2020 Mobil 404  0

Mate 40 akıllı telefonunda stereo güçlü bir hoparlör ses sisteminin bulunacağına yönelik yeni gelişmeler var. İşte habere dair ayrıntılar…

Mate 40 serisi ile ilgili son zamanlarda pek çok sızıntı görüyoruz. Şimdi bunlara bir yenisi daha eklendi. Gelen bilgiler Mate 40 serisi akıllı telefonlarda Mate 20X telefonunda olduğu gibi stereo hoparlör yapısının bulunacağı yönünde.

Dolby Destekli Çift Hoparlör

Çin menşeine sahip akıllı telefon üreticilerinden Huawei, Mate 40 serisi için gün sayıyor ve seri dahilindeki yeni cihazını bir an önce kullanıma sunmak istiyor. Telefonun tanıtım tarihi yaklaştıkça da hakkında sızıntılar da artıyor. Yabancı kaynakların raporuna göre Huawei Mate 40 serisinde özellikle daha iyi bir ses kalitesi konusuna odaklanacak. Bu doğrultuda telefonlarında beş ızgaraya sahip çift stereo hoparlör kullanacağı ve aynı zamanda bu hoparlörlerini Dolby Atmos ses sistemi ile destekleyeceği iddia ediliyor.

DxOMark Liderei Olabilir

Mate 40 telefonunda gerçekten de çift ızgara Dolby Atmos destekli stereo hoparlörler kullanılırsa telefon ses performansı konusunda çok büyük bir olasılıkla DxOMark testlerinde liderlik koltuğunun yeni sahibi olacaktır. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak? Bekleyip görelim.
Etiketler: ,
Android Wi-Fi Çekim Gücü Artırma Yöntemleri
Galaxy F13 Resmen Tanıtıldı! Uygun fiyattan alıcı bekliyor
Huawei P50 Pocket Hakkında Kamera Güncellemesi Yayınlandı
Bataryası Dolu Olan Telefonun Kapanma Sorununu Çözme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)