Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı

ibrahim KIZILIRMAK 28 Haz 2017 Mobil 753  0

Huawei Mate serileri için yeni amiral gemisi modeli olması beklenen Huawei Mate 10 serisi akıllı telefonlar için detaylar paylaşılmaya başlandı. Henüz Huawei Mate 10 modeli hakkında bir doğrulama yok fakat yeni seri için sağlam kaynaklardan paylaşılan bilgiler ortaya çıkmış durumda. Eğer doğruysa çok iddialı modeller olması beklenen Huawei Mate 10 serisinin özelliklerine daha yakından bakalım.

Huawei Mate 10 Beklenen Tüm Özellikleri

Yeni seri akıllı telefonların tasarım kısmında yine metal kasalı bir seri olacağı belirtiliyor. Metal kasası ile gelecek olan serinin, uçtan uca olarak bilinen ekran teknolojisine sahip olacağı ve muhtemelen geniş ekran formatında geleceği düşünülüyor. 2K çözünürlük değeri sunması beklenen Huawei Mate 10 modelinin yine ekrana entegre parmak izi sensörü barındıran serilerden biri olması da gündemde.

Huawei Mate 10

8 GB RAM ve işlemci kısmında da performans rekorları kıracak olan Kirin 970 işlemcileriyle beraber gelecek olan Huawei Mate 10, 3 GHz değerine kadar hız sunabilecek. Muhtemelen çift kamera kullanımı yapılacak olan Huawei Mate 10 serisinin kamera kısmında da 23 MP gibi değerlerden söz ediliyor. Sadece böyle bile değerlendirdiğimiz zaman en başarılı akıllı telefon modellerinden biri olması beklenen Huawei Mate 10 modelinin çıkış tarihi konusunda ise ne yazık bir bilgi bulunmuyor. Fakat Huawei markasına yakın kaynaklarına göre çıkış için çok beklemek gerekmeyecek. Muhtemelen yıl sonuna doğru yeni modeller hakkında daha fazla detay görmeye başlayacağız.

Redmi Note 7 Serisi İçin Beklenen Güncelleme Aktif Oldu
Oppo Reno 10x Zoom İçin Beklenen Güncelleme Çıktı
Şimdiden 2020’nin Enlerine Giren Telefon : OnePlus 8 Pro
Huawei Mate 40 Telefonu Ses Sistemiyle İddialı Geliyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)