Huawei Honor 9 Premium Fiyatı Netlik Kazanıyor

ibrahim KIZILIRMAK 19 Tem 2017 Mobil 863  0

Çinli teknoloji devi Huawei, akıllı telefon dünyasında öne çıkan seriler olarak karşımıza yeni akıllı telefon modelleri çıkarmaya başladı. Teknoloji devi bir yandan Apple’ı bir yandan da Samsung’u yakalamak için sürekli olarak yeni akıllı telefon modelleriyle adımlar atmaya başlayan teknoloji devi, son olarak P10 serisi amiral gemisiyle karşımıza çıkmıştı. Bu dönemden sonra birçok yeni modelin tanıtımını da gerçekleştiren marka, Huawei Honor 9 Premium modeliyle beraber ise adeta zirve yaptı. Yine oldukça başarılı bir akıllı telefon modeliyle karşımıza çıkan markanın Huawei Honor 9 Premium serisinin tanıtımından sonra, telefonları ne zaman satışa çıkaracağı da merak konusu olmuştu.

Huawei Honor 9 Premium Özellikleri Neler?

Tanıtımından sonra Çin genelinde satış çıkan yeni seri akıllı telefonların, şimdi de Avrupa pazarında satışa çıkacağı konuşuluyor. Üst seviye modellerden biri olan Huawei Honor 9 Premium serisinin Avrupa fiyatlarına geçmeden önce yeni seri akıllı telefonların özelliklerine bakalım.

İşlemci kısmında şu an içim markanın en iyi işlemci modellerinden biri olan Kirin 960 tercihi yapılan akıllı telefonların, 8 çekirdekli işlemcisi epey bir performans sunulmasını sağlıyor. Kirin 960 işlemcilerinin dışında bellek kısmındaysa 6 GB RAM bellek tercihi yapıldığını görmekteyiz. 128 GB depolama alanına sahip olan Huawei Honor 9 Premium akıllı telefonlarının, ekran kısmında da üst segment bir model olduğu da bilinen bir gerçek.

Huawei Honor 9 Premium

5.15 inç boyutunda Full HD ekranlara sahip olan telefon 2.5D kavisli cam teknolojisini kullanıyor. Android 7.0 işletim sistemiyle beraber, 20 MP ve 12 MP değerinde çift arka kamera kullanımı yaptığı görülen akıllı telefonun, hızlı şarj desteği, 3200 mAh bataryaları gibi birçok ekstra detayı da dikkat çekmekte.

Tüm bu özelliklerle beraber üst seviye bir akıllı telefon modeli olan Huawei Honor 9 Premium serisinin Avrupa satış fiyatıysa 455 Euro gibi bir rakam olarak açıklandı. Ülkemizde de 1900 TL bandında satılması beklenen telefonun fiyat rekabetiyle beraber epey bir satış elde edeceği düşünülüyor.

iPhone Numara Gizleme Yöntemi
BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
WhatsApp’a Alternatif Arayanların Kullanabileceği Mesajlaşma Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)