Huawei Güncellemelerinin Ardı Arkası Kesilmiyor!

Fahri Gün 29 Kas 2018 Mobil 124  0

Huawei şirketi akıllı telefonları için yeni güncellemeler paylaşmayı sürdürüyor. Şirket iki akıllı telefona daha güncelleme yayınladı.

Son zamanlarda önemli bir çıkış gerçekleştiren Huawei, güncelleme tarafında da kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Şirket bu kez P8 Lite 2017 ve P10 Lite 2017 modelleri için yeni güncellemeler yayınladı. Güncellemelerin içeriği ise oldukça dikkat çekici.

P10 Lite telefonu için yayınlanan güncelleme 621 MB dosya büyüklüğüne sahip. Güncelleme görüntüleri düzenlerken bazı filtrelerin arayüz görünümlerine ilişkin optimize sağlıyor. Aynı zamanda Google Pay ile alakalı NFC ödeme sistemi sorununu da çözüyor. Ekim ayına ait güvenlik güncellemelerini de içerisinde barındıran bu yeni güncelleme, kullanıcılara kademeli olarak dağıtılmaya başlandı. Öte yandan GPU hızlandırma teknolojisinin dağıtımının da devam ettiğini belirtelim.

Güncelleme alan bir diğer model ise P8 Lite 2017 olup söz konusu telefon için gelen güncelleme 596 MB dosya büyüklüğüne sahip. Güncelleme GPU Turbo hızlandırma teknolojisini dahil etmekte ve böylece oyunlarda daha iyi performans mümkün olmakta.  Aynı zamanda galeri, güvenlik ve ekran kaydı hususunda da ciddi iyileştirmeleri var.

Bu iki telefondan birine sahipseniz güncellemeleri edinerek daha iyi bir kullanım deneyimine ulaşabilirsiniz.

Etiketler:
Galaxy S9, Kullanıcıların Seveceği Yeni Bir Özellik Kazandı
WhatsApp Sohbetlerini Mail İle Gönderme Yöntemi
Akıllı Telefon Pili Şoklama Yöntemi
Uygun Fiyatlı Redmi GO Ülkemizde de Satışa Sunuldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)