Huawei Enjoy 9 Plus Renk Seçeneklerine İlişkin Önemli Gelişme

Fahri Gün 16 Eki 2018 Mobil 221  0

Son günlerde Huawei tarafında en çok konuşulan akıllı telefon Enjoy Plus oldu. Şimdi de renk seçenekleriyle gündeme gelen Enjoy 9 Plus, sahip olduğu renklerle kullanıcıları tatmin edecek gibi gözüküyor. 

Akıllı telefon dünyasında yoğun gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Huawei Enjoy Plus modeli, orta segment için hazırlanan dev bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. 6.5 inç büyüklüğünde devasa ekrana sahip olan modelin renk seçenekleriyle ilgili bilgiler de geldi.

Telefonun pembe, gece siyahı, sayih mavisi ve alacakaranlık renklerinde dört farklı seçeneğe sahip olacağını söyleyebiliriz. Her ne kadar akıllı telefon kullanıcıları kılıf kullansada ve bu yüzden akıllı telefonların rengi aslında çok önemli olmasada kılıf kullanmayı sevmeyen kullanıcılar için bu renklerin birbirinden güzel olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle sahir mavisi renginin bizim dikkatimizi çektiğini söyleyelim.

Peki Enjoy 9 Plus hangi özelliklere sahip olacak?

Telefon Full HD çözünürlüklü 6.5 inç büyüklüğünde kavisli ekrana sahip olacak. Kirin 710 işlemciyle gelecek olan model 4 GB RAM içerecek ve depolama alanı tarafında 64 GB / 128 GB olmak üzere iki farklı seçeneği bulunacak. Çift sim kart destekleyecek olan telefonda parmak izi sensörü bulunacak ve hızlı şarj edilebilecek. Batarya olarak ise 4000 mAh pil yer alıyor.

Ürünün hem ön hem arka kısmında çifter kamera bulunduğunu da ifade edelim. Ön kameralar 16 + 2 MP, arka kameralar ise 13 + 2 Mp. Arka kamera f/1.8 çekim yapabiliyorken ön kamera f/2.0 çekim yapabilmekte.

Etiketler:
Xiaomi Mi 9T Avrupa’da Kendisini Gösterdi
Zenfone 4
ASUS’un Başı “Zen” Kelimesinden Dolayı Derde Girdi
Nokia 6.1 Plus Fiyatlarında Sürpriz İndirim
Mate 30 Pro Beklenenden Daha Erken Tanıtılacak

Yorum Yapmayı Unutmayın :)