HTC U11 Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı

ibrahim KIZILIRMAK 12 Tem 2017 Mobil 636  0

Çıktığı andan beri en çok konuşulan akıllı telefonlardan biri olan HTC U11 serisi amiral gemisi akıllı telefonları, HTC markasının geri dönüş telefonlarından biri olarak değerlendirilmişti. Markanın geri dönüş yapması adına üstün özelliklerle gelmesi beklenen HTC U11 serisinin çıkışından sonrada beklenen başarı elde edilmişti.

Kullanılan özellikler sayesinde telefon, AnTuTu Benchmark testlerinde bile liderliğe oturarak sıralamanın değişmesini sağlamıştı. Bunun yanı sıra yeni seride Edge sense gibi özel teknolojilerin kullanılması da serinin çok konuşulmasını sağlayan detaylar arasında yer almıştı. Tüm bu detaylarla beraber öne çıkan akıllı telefon modellerinden biri olan HTC U11, yavaş yavaş tüm dünyada satışa çıkmaya başladı. Son olarak ülkemiz fiyatı da belli oldu.

HTC U11 Türkiye’ye Geliyor

Çıkışın üzerinden birkaç ay geçmesinden sonra telefonların ülkemizde de satışa çıkması için geri sayım başladı. Son olarak yeni seri akıllı telefonların satış fiyatlarının ne kadar olacağı açıklandı. Yeni telefon için doğrudan marka tarafından yapılan açıklamayla beraber telefonların, 4000 TL gibi bir rakamla satışa çıkacağı açıklandı.

HTC U11

Tüm vergiler dahil böyle bir fiyat aralığıyla satışa çıkacak olan akıllı telefonların, rakip amiral gemisi akıllı telefonlarla beraber belli bir aralıkta yerini alacağı düşünülüyor. Fiyatı biraz yüksek tutulan HTC U11 modelini tercih etmek isteyen kullanıcılar için telefonların özelliklerini de bir kez daha hatırlatalım.

HTC U11 Özellikleri

Yeni seri amiral gemisi modellerinden biri olduğu için Snapdragon 835 işlemcileriyle beraber geliyor. Maksimum hız değerine çıkabilmek adına işlemcilerin yeni nesil 4 GB RAM bellekle desteklendiğini ve 64 GB depolama alanı sunulduğunu ekleyelim. 5.5 inç ekran ile 2560 X 1440 çözünürlük değeri sunulan telefonda, 16 MP tek arka kamera ve 12 MP ön kamera bulunuyor. Edge Sense teknolojisi gibi telefonu sıktığınızda kamera açılmasını sağlayan farklı özellikleri bulunan modelin 3000 mAh pilleri ve Android 7.1 işletim sistemi bulunmakta.

BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
WhatsApp’a Alternatif Arayanların Kullanabileceği Mesajlaşma Uygulamaları
Realme Race Telefonunun Bazı Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)