Horizon Zero Dawn Complete Edition Büyük Bir İndirim Aldı!

Fahri Gün 07 Ara 2022 Oyun 267  0

Popüler oyunlardan Horizon Zero Dawn PC sürümü için indirim uygulandı. Horizon Zero Dawn Complete Edition, Steam üzerinde %67 oranında büyük bir indirim almış durumda.

Video oyunu dünyasında indirim dönemi devam etmekte ve biz de bu dönemde öne çıkan video oyunu kampanyalarını sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda Horizon Zero Dawn video oyunuyla ilgili olarak sunulan büyük bir fırsattan bahsedeceğiz:

Horizon Zero Dawn Complete Edition İçin %67 İndirim Uygulandı

Makinelerin yönettiği bir gelecekte Aloy isimli kadın karakteri yönettiğiniz video oyununda efsanevi görevleri yerine getirmeye çalışmaktasınız. Açık dünya unsurlarını içerisinde barındıran Horizon Zero Dawn için şimdi Steam üzerinde dikkat çekici bir indirim uygulanmış durumda. Normal fiyatı 329,00 TL olan video oyunu için uygulanan %67 oranındaki büyük indirimle beraber yeni fiyatı yalnızca 108,57 TL oldu. Uygulanan indirim 12 Aralık akşamına kadar geçerliliğini koruyacak.

Steam üzerinde genel itibariyle çok olumlu değerlendirmeler alan Horizon Zero Dawn 7 Ağustos 2020 tarihinde PC platformu için çıkmıştı. Geliştiricisi Guerilla olan yapım muhakkak denenmesi gereken etkileyici video oyunlarından biri olarak gösterilmektedir.

Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)