Honor Yeni Dizüstü Bilgisayarlarıyla Dikkatleri Üzerine Çekecek

Fahri Gün 12 Tem 2020 Bilgisayar 316  0
Akıllı telefon kategorisinden yakından tanıdığımız Honor, bu sefer de dizüstü bilgisayar modeli ile dikkat çekecek. İşte ayrıntılar… Huawei şirketinin alt markası olarak hizmet vermekte olan Honor, teknoloji pazarında dizüstü bilgisayar kategorisinde de hizmet sunmakta olan bir marka. Yeni MagicBook ürünü bu doğrultuda iddialı gelen bir dizüstü bilgisayar. MagicBook cihazının yakında yeni AMD Ryzen işlemcili versiyonları gelecek. AMD Ryzen işlemci ile piyasaya sürülecek olan versiyonu Intel Core i5 işlemci bulunan versiyonu aratmayacak ve fiyat tarafında daha da agresif olması bekleniyor.

Gizlilik ve güvenlik

Honor MagicBook bilgisayarı parmak izi okuyucuya sahip olacak ve genel olarak gizlilik ve güvenlik üzerine de önemli yetiler sunacak. Akıllı telefonlara çok çabuk bağlanabilecek ve veri aktarımı kesintisiz bir şekilde yapılabilecek. Bunun yanında mini şarj cihazı ile daha kolay taşınabilecek olan ürün için 16 Temmuz’da yeni bir lansman yapılacak.

Konferans onilne ortamda olacak

Yukarıda bahsettiğimiz 16 Temmuz günü yapılacak olan lansman koronavirüs tedbirleri kapsamında internet ortamı üzerinden gerçekleştirilecek bir etkinlik olacak. Söz konusu lansman ile MagicBook ürünleri hakkında daha fazla yeni bilgiye erişebilmemiz mümkün olacak.
RedmiBook 15 Çıkış Tarihi ve Özellikleri Belirlendi
Termal Macun Sürerken Yapılan Hatalar
Bilgisayarlardaki Intel Çıkartmasına Dair Bilmeniz Gerekenler
Ofis ve Okul İçin Kullanılabilecek Laptop Modelleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)