Honor Play 5 Lansman Tarihi Belli Oldu

Fahri Gün 10 May 2021 Mobil 104  0

Honor markasının yeni Play 5 akıllı telefonunun lansmanının ne zaman gerçekleştirileceği belli oldu. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefon kategorisinde popüler markalardan olan Honor çalışmalarına devam etmekte olup, şirketin bir süredir Honor Play 5 telefonu üzerinde çalıştığı biliniyor.

Kısa bir süre içerisinde tanıtılacağına yönelik bazı bilgiler gelen Play 5 hakkında şimdi de Honor tarafından yapılan açıklamayla cihazın resmi lansman tarihi detaylanmış oldu. Buna göre Play 5 akıllı telefonunun lansmanı 18 Mayıs günü gerçekleştirilecek.

Su damlası çentik yapısına sahip olan akıllı telefonun arka kısmında dörtlü kamera platformu bulunacak. Cihazın parmak izi sensörü ise ekran içerisinde yer alacak. Telefonun sol kısmında SIM kart için yuva yer almakta olup, sağ kısmında da ses düğmesi ile açma / kapama tuşu bulunmakta.

Telefona ilişkin gelen bilgiler 6.53 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüğünde OLED ekrana sahip olduğu yönünde. 7.46 mm kalınlığı olan akıllı telefon 179 Gram ağırlığa sahip. Elbette bu bilgiler geçtiğimiz hafta ortaya çıkmıştı. Cihazın lansman tarihi ise yeni belli oldu. Buna göre telefon hakkında gelen tüm bilgilerin 18 Mayıs günü doğrulanmasının beklendiğini söyleyebiliriz.

Etiketler:
Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)