Honor Pad 8 Fiyat Tarafında Agresif Bir Tutum Sergileyecek

Fahri Gün 15 Tem 2022 Bilgisayar 253  0

Telefon alanında dikkat çeken markalardan biri olan Honor, tablet modelleri üzerinde de çalışıyor ve şimdi de Pad 8 isimli tablet modeliyle kendisini gösteriyor.

Honor markasının Pad 8 isimli tablet modeline ilişkin olarak yeni detaylar belli oldu. Gelen haberlere göre ürün fiyat tarafında agresif olacak. Tabletin fiyatının 200 Dolar seviyesinde olması bekleniyor. Bir önceki model ise 210 Dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürülmüştü.

Pad 8 isimli tablet modeli yakın zamanda piyasaya sürülecek. Kendisini HEY-W09 model numarasıyla gösteren tablet modelinin Bluetooth 5.1 bağlantısını da destekleyeceği tespit edildi. Ürünün sahip olduğu diğer özellikleri henüz netlik kazanmadı ancak selefine nazaran biraz daha iyi özelliklere sahip olmasını bekliyoruz.

Honor Pad 7 özelliklerini hatırlayalım

Pad 7 modelinin Full HD çözünürlüğü bulunmakta olup ekran büyüklüğünün 10.1 inç olduğu biliniyor. Yonga seti olarak Helio P22T yonga seti kullanmakta olan tablet modelinde 128 GB dahili depolama alanı ve 4 GB RAM bulunmaktadır. Tabletin hemen arkasında 5 Megapiksellik birincil kamera yer almaktadır ve ön yüzünde 2 MP’lik selfie kamerası vardır. Batarya tarafında 5100 mAh kapasite sunmakta olan tablet modeli geniş ekranı ve standart batarya performansıyla günümüzde tercih edilen tablet modelleri arasında yer alıyor.

Etiketler: ,
Low Level ve High Level Programlama Dilleri Arasındaki Farklar
Windows 11 Copilot özelliği otomatik olarak çalışması için tekrar teste alındı
Monster Markut M7 V6.2.4 incelemesi
Laptop Klavyesi Temizlemenin Püf Noktaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)