Honor Gizemli Bir Akıllı Telefon Üzerinde Çalışıyor

Fahri Gün 15 Eki 2020 Mobil 360  0

Yaşanan son gelişmeler Honor’ın gizlice bir akıllı telefon üzerinde daha çalıştığını gösteriyor. Söz konusu telefonun şu an sadece kod adı belli oldu. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Akıllı telefon kategorisinde popüler markalardan biri haline gelen Honor çalışmalarına dolu dizgin devam ediyor. Yaşanan son gelişmeler şirketin şu an yeni bir akıllı telefon üzerinde daha çalıştığını ve isminin , özelliklerinin ortaya çıkmaması için özel olarak çalıştığını ortaya çıkardı.

Orta segmente hitap edecek

Gelen bilgiler Honor’ın yeni akıllı telefonunun orta segmente hitap edeceğini gösteriyor. Açıkçası bu beklenen bir hamleydi. Cihazın kod adı ise DNN-NX9 olup telefon ilk olarak Rusya pazarında piyasaya sürülecek gibi gözüküyor. En azından gelen sızıntılar bu yönde olup Honor DNN-NX9 telefonunun teknik özelliklerinin Honor 10X Pro’nun biraz üzerinde olacağı tahmin ediliyor.

Ekran oranı belli oldu

Gelen kısıtlı teknik özellik bilgisinin içerisinde ekran özellikleri bulunuyor; Telefonun 6.67 inç büyüklüğünde ekrana sahip olduğu sızdırıldı. Ürün aynı zamanda hızlı şarj için de destek sunacak.

USB-C ve 3.5 mm giriş

USB-C bağlantısını destekleyecek olan telefonun üzerinde 3.5 mm jack girişi yer alacak ve kullanıcılar kulaklık bağlantılarını bu jack ile gerçekleştirecek.
Etiketler: ,
Telefonu Aramalara Kapatma Yöntemi (Android)
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)