Honor 8X Hakkında Sevindirici Pie Gelişmesi

Fahri Gün 25 Kas 2018 Mobil 407  0

Honor markası tarafından üretilen 8X akıllı telefonu büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Telefon bir kez daha bu kez Pie güncellemesiyle gündeme geldi.

Huawei şirketinin alt markalarından Honor, 8X akıllı telefonu ile ilgili yeni bir güncelleme yayınlıyor. Android Pie güncellemesi şu ana dek pek çok akıllı telefona sunuldu ancak Honor 8X için henüz çıkmadı. Gelen bilgilere göre Honor, 8X için önümüzdeki hafta Android 9 Pie güncellemesini sunacak.

Bu güncelleme ilk etapta beta kapsamında gelecek ve yalnızca bazı kullanıcılar yararlanabilecek. Dolayısıyla güncellemenin beta sürümünü kullanabilmeniz için beta programı dahilinde olmanız gerekiyor. Beta Çin’de başlayacak olup kısa bir süre sonra kararlı sürüm güncellemesinin de yayınlanması bekleniyor.

Global versiyonun çıkışı Aralık ayının ortasını bulabilir. Beta sürecinin tam olarak ne kadar süreceğine dairse net bilgi yok. Ancak test süresinde bir problemle karşılaşılmadığı taktirde kararlı sürümün yayınlanmasının da oldukça kısa süreceğini düşünüyoruz.

Honor 8X sahip olduğu özelliklerle orta segmentte yer alan bir telefon. Kirin 710 işlemci, 6.5 inç büyüklüğünde Full HD ekran, 20 +2 megapiksellik kamera öne çıkan özellikleri olup uygun fiyattan satılan telefonlardan biri.

 

Etiketler: ,
Realme 7i İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı
Galaxy J7 Android Güncellemesi Çıktı
Honor Play 5 Lansman Tarihi Belli Oldu
Galaxy A40 için güvenlik güncellemesi çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)