Honor 10 Lite Türkiye Fiyatlarında Heyecan Verici Gelişme

Fahri Gün 20 Mar 2019 Mobil 411  0

Huawei ve alt markası olan Honor ülkemizde giderek daha popüler bir hale geliyor. Huawei şu sıralar Honor 10 lite akıllı telefonunu ülkemizde de satıyor ve cihazın fiyatı oldukça cazip gözüküyor. Özellikle indirimle birlikte oldukça makul bir hale geldi. 

Honor markası ülkemizde de faaliyet gösteren dünyaca ünlü akıllı telefon markalarından biri olup Huawei şirketine bağlı olarak çalışıyor. Honor’ın son telefonlarından Honro 10 Lite hali hazırda ülkemizde de satılıyor. Bu zamana kadar telefonun fiyatı 1.799 TL’den başlamakta idi ancak şu an çok daha cazip bir fiyatı var. Gerçekleştirilen yeni indirimle birlikte Honor 10 Lite’ın 3 GB RAM + 32 GB dahili depolama alanı bulunan sürümünün fiyatı 1.539 TL oldu. Honor Türkiye garantisi ile satılan telefona pek çok perakende satış noktasından sahip olabilirsiniz. 

Honor 10 Lite özelliklerini hatırlayalım  

Telefonda 6.21 inç büyüklüğünde 2340x1080p çözünürlüklü Full HD ekran yer alıyor. Cihazın ekran gövde oranı çentik tasarımı sayesinde %90’ın üzerine çıkıyor. Kirin 710 işlemciye sahip olan telefon fix 3 GB RAM ile çalışmakla birlikte dahili depolama alanı olarak 32 GB ve 64 GB olmak üzere iki farklı sürümü bulunuyor.  Android 9.0 işletim sistemiyle gelen telefonun EMUI 9.0 arayüzü de bulunmakla birlikte cihazın Q işletim sistemi güncellemesi almasına da kesin gözüyle bakılıyor.
Telefonun Hayatı Kolaylaştıran Yönleri
Poco X3 GT İçin Güncelleme Çıktı
Tecno Camon 18 Telefonunun Tanıtımı Gerçekleştirildi
Xiaomi 12 Pro performans testinde görüldü

Yorum Yapmayı Unutmayın :)