Honor 10 Lite Türkiye Fiyatlarında Heyecan Verici Gelişme

Fahri Gün 20 Mar 2019 Mobil 468  0

Huawei ve alt markası olan Honor ülkemizde giderek daha popüler bir hale geliyor. Huawei şu sıralar Honor 10 lite akıllı telefonunu ülkemizde de satıyor ve cihazın fiyatı oldukça cazip gözüküyor. Özellikle indirimle birlikte oldukça makul bir hale geldi. 

Honor markası ülkemizde de faaliyet gösteren dünyaca ünlü akıllı telefon markalarından biri olup Huawei şirketine bağlı olarak çalışıyor. Honor’ın son telefonlarından Honro 10 Lite hali hazırda ülkemizde de satılıyor. Bu zamana kadar telefonun fiyatı 1.799 TL’den başlamakta idi ancak şu an çok daha cazip bir fiyatı var. Gerçekleştirilen yeni indirimle birlikte Honor 10 Lite’ın 3 GB RAM + 32 GB dahili depolama alanı bulunan sürümünün fiyatı 1.539 TL oldu. Honor Türkiye garantisi ile satılan telefona pek çok perakende satış noktasından sahip olabilirsiniz. 

Honor 10 Lite özelliklerini hatırlayalım  

Telefonda 6.21 inç büyüklüğünde 2340x1080p çözünürlüklü Full HD ekran yer alıyor. Cihazın ekran gövde oranı çentik tasarımı sayesinde %90’ın üzerine çıkıyor. Kirin 710 işlemciye sahip olan telefon fix 3 GB RAM ile çalışmakla birlikte dahili depolama alanı olarak 32 GB ve 64 GB olmak üzere iki farklı sürümü bulunuyor.  Android 9.0 işletim sistemiyle gelen telefonun EMUI 9.0 arayüzü de bulunmakla birlikte cihazın Q işletim sistemi güncellemesi almasına da kesin gözüyle bakılıyor.
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu
Asgari Ücretle Alınabilecek Giriş Segment Telefonlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)