Hitman 2 Gold Edition İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı

Fahri Gün 23 Tem 2022 Oyun 219  0

Hitman 2 Gold Edition video oyunuyla ilgili olarak Steam üzerinde büyük çaplı bir indirim gerçekleştirildi ve böylece paketi satın almak çok cazip bir hale geldi.

Video oyunu dünyasında bazı oyunlar vardır ki uzun yıllar boyunca oyun dünyasını adeta esir almış durumundadır. Hitman video oyunu da bu bağlamda son derece başarılı olan serilerden birisi. Kendisine has tarzı ile günümüzde de yeni Hitman oyunları sunulmaya devam edilmekte olup, gerek grafik gerek oynanış konusunda her zaman üzerine yeni şeyler ekleniyor.

Hitman 2 Gold Edition için Steam üzerinde büyük bir indirim fırsatı sunulmuş durumda. Paketin Steam üzerindeki normal fiyatı 144 TL iken oyun için %75 oranında muazzam bir indirim gerçekleştirildi ve böylece oyunun yeni fiyatı yalnızca 36,00 TL oldu. Uygulanan bu indirim fırsatı hafta sonu boyunca geçerliliğini koruyacak olup Pazartesi akşamı sona erecek.

Hitman 2 Gold Edition Paketinin İçeriği

İndirime sunulan Gold Edition paketinin içerisinde Hitman 2 ana oyunu yer almakta olup bu ana oyuna ek olarak DLC’ler yer almaktadır. Böylece paket hem ana oyunu hem ek içerikleri barındırmasıyla avantaj sunmaktadır.

Oyunlarda Başarım Sistemi
Hogwarts Legacy: Secrets of the Restricted Section Tam Çözüm
Starfield Hileleri
Oyun Dünyasında Kapalı Beta Süreci Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)