Hepsiburada İşbank Kredisi Nasıl Alınır?

Mehmet Ali Çelik 10 Oca 2018 Genel 2.841  0

Elektronik, ev, kırtasiye, spor, kozmetik, kişisel bakım, kitap vb. kategorileri için gerçekleştireceğiniz alışverişlerde kredi kullanmaya ne dersiniz? Alışveriş kredisi veren bankalar sizlere bu konuda yardımcı olabilir. Uygun faiz oranları ve yeterli vade tutarlarıyla bütçenizi zorlamadan alışveriş yapmanın keyfini çıkarın!

Hepsiburada müşterileri hazır olun! Hepsiburada alışverişlerinizde özel bir ödeme seçeneğinden yararlanmak ister misiniz? 750-15.000 TL arasında gerçekleştireceğiniz alışveriş tutarlarınız için İşbank kredisi alabilir, alışverişlerinizi taksitlerle ödeyebilirsiniz. Bunun için bir hepsiburada.com üyesi ve İş Bankası müşterisi olmanız yeterli.

Anında alışveriş kredisi hepsiburada için aşağıdaki adımları izleyin:

İlk olarak Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan hepsiburada.com’u ziyaret edin.

Kategoriler arasından istediğiniz ürün ya da ürünleri seçin ve ilerleyin.

      Seçtiğiniz ürün ya da ürünler sepetinizde! Sağ tarafta yer alan ‘’Alışverişi Tamamla’’ seçeneğine tıklayarak devam edin.

        Açılan sayfada ekranınızda yer alan ‘’Kişisel Bilgiler’’ ve ‘’Teslimat Bilgileri’’ formunu dikkatli bir şekilde doldurun. Hemen ardından sağ tarafta yer alan ‘’Devam Et’’ seçeneğine tıklayın.

        ‘’Ödeme Bilgileri’’ sayfasında ‘’Alışveriş Kredisi’’ seçeneğine tıklayarak krediye ait bilgileri okuyun, taksit tutarlarını inceleyin. Sağ tarafta yer alan ‘’Devam Et’’ seçeneğine tıkladığınızda İş Bankası’nın internet bankacılığına yönlendirileceksiniz.

        İnternet bankacılığı giriş bilgilerinizi doldurarak giriş yapın. Bir İş Bankası müşterisi değilseniz size en yakın şubeden hesap açtırmanız yeterli.

Bir İş Bankası müşterisi iseniz giriş yaptıktan hemen sonra açılan sayfada size ait bilgileri doldurarak kredi için onay bilgisi bekleyin. Kredi talebiniz onaylandığı takdirde işlemi tamamlayabilir ve seçtiğiniz ürüne kredi fırsatıyla sahip olabilirsiniz. Hepsiburada’nın müşterileri için sunduğu fırsatları kaçırmayın!

    

                Hepsiburada alışveriş kredisi hesaplama için ‘’Ödeme Bilgileri’’ sayfasında yer alan ‘’Alışveriş Kredisi’’ seçeneğine tıkladığınızda sayfanın alt kısmında yer alan kredi ve vade tutarlarını inceleyin. Sayfanın en alt kısmında yer alan İş Bankası alışveriş kredisi hesaplama kısmında kullanmak istediğiniz kredi tutarına göre faiz oranlarını inceleyebilir ve bütçenize uygun seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

İnternetten Öğrenilebilecek Yetenekler
DiCaprio’nun Rol Aldığı Başarılı Filmler
PUBG Taarruz Tüfekleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Aşıklar Buraya! En İyi Aşk Filmleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)