Hellgate: London Yeni ve Eskiyi Harmanlıyor

Fahri Gün 24 Eki 2018 Oyun 523  0

15 Kasım tarihinde Steam platformuna yeni bir oyun daha dahil olacak. Bu oyunun ismi Hellgate: London. Temel fonksiyonu ise yeni ve eskiyi harmlıyor olması.

Hellgate: London, aslında çok eskiden beri tanıdığımız pek çok silahı içerisinde barındıran, hem yeni hem de eski tarzda silahlarıyla dkikat çeken bir oyun. Sayısız silah çeşitliliği ile gelecek olan Hellgate: London, tamamen değişmiş, fantastik yaratıkların olduğu tehlikeli bir dünyayı konu edinmekte. Oyun içerisinde zombiden iblise, yaratıklardan insanlara kadar pek çok npcnin mevcut olacağı konuşulmakta. Bu da oyunu ilgi çekici hale getiren bir başka unsur.

Hellgate: London, diğer oyunların aksine daha eski tarzda grafiklere sahip olan bir oyun yani nostalji unsuru yüksek. Ancak bunu geliştiricinin bilinçli olarak mı yoksa bütçesi el vermediği için mi yaptığı konusunda şüphelerimiz var. Ancak elbette çok yüksek bütçeli bir oyun olmadığını ve bu kıstasa göre değerlendirilmesi gerektiğini de ifade etmemiz gerekiyor. Umarım geliştirici de fiyat etiketi koyarken bu kıstası göz önünde bulundurur.

Oyunun sistem gereksinimlerinin de oldukça mütevazi olacağını belirtelim. Windows Xp ve üzeri işletim sistemine,  2 GB RAM’e, NVIDIA GeForce 6800 veya seviyesinde grafik kartına, 2 GHz üzeri çekirdek hızına sahip herhangi bir işlemciye sahip olan her bilgisayarda çalıştırılabilecek.

Etiketler:
LoL Kullanıcı Adı Unutma Sorunu Çözüm Yöntemi
Doom Eternal Büyük Bir İndirime Girdi
Subnautica Serisi İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı
Witch It Almanın Şimdi Tam Sırası! Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)