Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!

Fahri Gün 17 Haz 2024 Oyun 76  0

Hellblade video oyunu ile ilgili Steam üzerinde %90 oranında dikkat çekici bir indirim uygulanmış durumda. Bu sayede yapımın fiyatı 3 Dolara indi. İşte indirime ilişkin detaylar…

Steam platformu Dolar sistemine geçtikten sonra oyunlar genel olarak daha pahalıya mal olsada uygulanan önemli orandaki indirimler sayesinde bazı kaliteli oyunları cazip fiyatlardan alabilmek hala mümkün ve şimdi bu bağlamda bir gelişme meydana geldi.

Normal fiyatı 29,99 Dolar olan Hellblade aldığı %90 oranındaki indirimin ardından yalnızca 2,99 Dolara inmiş durumda. İndirim fırsatı 23 Haziran akşamına kadar devam edecek. İndirimden yararlanabilmek için Hellblade Steam sayfasını görüntüleyip satın alma adımlarını tamamlayabilirsiniz.

Hellblade yapımı ilk piyasaya sürüldüğünde oynayan hemen hemen herkesin mest olduğu bir yapım olarak büyük bir sürpriz yapmıştı ve kısa sürede şöhrete erişmişti. Özellikle duygusal yoğunluğu çok yüksek bir evren sunmasıyla öne çıkan oyunun gerek oynanış gerekse grafiksel anlamda taktir edilesi bir yapım olduğunu, bu bağlamda hazır böyle de bir indirim uygulanmışken değerlendirilmesi gerektiğini belirtmemiz gerekiyor. Daha fazla indirim haberi için internet sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Etiketler: , ,
Nier Automata Oyununa Yüzde 60 İndirim Geldi
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)