Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı

Fahri Gün 21 Kas 2020 Oyun 388  0

Hearts of Iron IV yapımı ile ilgili olarak oyuncuları bir hayli etkileyebilecek bir indirim gerçekleştirildi. Oyun kısa süreliğine oldukça cazip fiyatlardan satılıyor.

Hearts of Iron IV Steam üzerinden de yayınlanıyor ve şimdi ilgili mağaza üzerinde çok büyük bir indirim aldı. Normal fiyatı 59,00 TL olan oyun aldığı yüzde 75 oranında büyük indirimle birlikte kısa süreliğine 14,75 TL’den satılmaya başlandı.

İkinci dünya savaşı temalı strateji!

İkinci dünya savaşı strateji oyunları arasında popüler bir oyun olan Hearts of Iron IV 6 Haziran 2016 yılında piyasaya sürülmüştü ve oyuncuların bir hayli beğendiği bir oyun olmuştu. Toplam 7 dil destekleyen oyunun maalesef Türkçe dil desteği bulunmamakta. Her ne kadar bir savaş oyunu olsada 7 yaş ve üzeri herkes için uygun içerikler sunuyor. Tarihsel strateji oyunlarından hoşlananların göz gezdirebileceği bir oyun.

İndirim 25 Kasım’da bitecek

Gerçekleştirilen indirim fırsatı 25 Kasım akşamına kadar sürecek. Ardından oyun tekrar eski fiyatı olan 59,00 TL’den satılacak. Özellikle de pandemi etkisi nedeniyle vaktinizi evde geçirmek zorunda olduğunuz şu günlerde sağlam bir strateji video oyunu oynamak istiyorsanız kaçırmayın deriz.
Etiketler:
The Elder Scrolls Online: Necrom incelemesi
Oyun Dünyasında Tecrübe Puanı
Final Fantasy 16 İncelemesi
System Shock Yenilenmiş Versiyonu incelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)