Hacknet Uygulanan İndirimle Neredeyse Bedava Oldu!

Fahri Gün 27 Oca 2022 Oyun 199  0

Steam üzerinde yeni bir indirim daha oyunculara sunuldu. Hacknet oyunu %85 oranında devasa bir indirim aldı ve böylece oyunun yeni fiyatı 2,77 TL oldu.

Zaman zaman Steam üzerinde büyük çaplı video indirimlerinin uygulandığına şahit oluyoruz. İndirimler sayesinde oyunları normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan satın almak mümkün hale geliyor. Hacknet oyununa da bu bağlamda büyük bir indirim uygulandı.

Normal fiyatı 18,50 TL olan Hacknet oyunu, Steam mağazası üzerinde %85 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece oyunun yeni fiyatı yalnızca 2,77 TL oldu. Bu bağlamda oyunun neredeyse bedava hale geldiğini söyleyebiliriz. Uygulanan indirim fırsatı 28 Ocak akşamına kadar geçerliliğini koruyacak.

PC platformu için sunulmuş olan terminal tabanlı sürükleyici hackleme simülatörü olan Hacknet içerisinde kısa bir süre önce ölen fakat ölüm sebebi medya tarafından duyurulduğu gibi bir kaza olmayan hackerın ölümünün arkasında bir sır perdesi vardır. Bit isimli hacker ölmeden önce bilgisayarına 14 gün boyunca giriş yapılmayınca devreye giden bir arıza güvenliğini aktif eder. Bu arıza güvenliği, bir kullanıcya talimatlar içeren otomatik iletiler gönderecektir. O kullanıcı da biz oluyoruz. Oyunda hackerın talimatlarını izleyip sırlarla dolu olan bir bilgisayar dünyasında, meydana gelen hacker ölümünün arkasında yatan gerçeği öğrenmeye çalışıyoruz.

Etiketler:
LoL Kullanıcı Adı Unutma Sorunu Çözüm Yöntemi
Doom Eternal Büyük Bir İndirime Girdi
Subnautica Serisi İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı
Witch It Almanın Şimdi Tam Sırası! Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)