GTA V Oyunu İçin Yeni Büyük Bir İndirim Uygulandı

Fahri Gün 03 Tem 2022 Oyun 319  0

Sevilen video oyunlarından GTA V için yeni bir indirim dönemi başladı. Normal fiyatı 208,99 TL olan oyun için %64 oranında indirim gerçekleştirildi. İşte habere ilişkin detaylar…

Video oyunu dünyasında oldukça sevilen video oyunu serilerinden biri olan GTA için son olarak GTA V oyunu piyasaya sürülmüştü. Söz konusu oyunun çıkmasının üzerinden oldukça uzun zaman geçmiş olmasına rağmen GTA V hala ilgiyle takip edilen bir video oyunu olup, açık dünya temalı en iyi oyunlardan biri olarak kabul edilmektedir.

GTA V için zaman zaman büyük çaplı indirimler uygulanmakta olup, şimdi Steam üzerinde bunlara bir yenisi daha eklenmiş durumda. Steam platformundaki normal fiyatı 208,99 TL olan video oyunu için %64 oranında büyük bir indirim uygulandığı öğrenilmiş olup, oyunun yeni fiyatı böylece 74,69 TL oldu. Söz konusu paket Premium Edition olup, ana oyunu ve aynı zamanda ek bazı içerikleri içermektedir.

Grand Theft Auto V: Premium Edition ve Büyük Beyaz Köpekbalığı Kartı Paketi de indirime uğradı. Söz konusu paketin normal fiyatı 258 TL’ye tekabul etmekteydi ve uygulanan indirimle beraber fiyatı 111 TL seviyesine inmiş durumda. Böylece dilerseniz Grand Theft Auto V: Premium Edition ve Büyük Beyaz Köpekbalığı Kartı Paketi paketini satın alarak daha fazla içeriğe sahip olabilirsiniz.

Etiketler:
Nier Automata Oyununa Yüzde 60 İndirim Geldi
Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)