GTA 5 İndirme ve Yükleme İşlemleri

Fahri Gün 06 Tem 2020 Oyun 653  0

Yeni yazımızda GTA 5 video oyununu dijital mağazalar üzerinden nasıl alıp indirebileceğiniz ve yükleyebileceğiniz konusuna değinmekteyiz. İşte konuya ilişkin olarak ayrıntılar…

Epey uzun yıllar önce piyasaya sürülmesine rağmen günümüzde hala son derece popüler oyunlardan biri olan GTA 5 , geçtiğimiz dönemde Epic üzerinde ücretsiz sunuldu ve böylece çok büyük bir ilgiyle karşılaştı. GTA 5 oyunu tıpkı diğer pek çok popüler oyun gibi dijital mağazalar üzerinden satılıyor. GTA 5’i dijital mağazalar üzerinden edinerek indirip yükleyebiliyor ve oynamaya başlayabiliyorsunuz.

GTA 5 Nasıl Edinilir ?

En fazla Steam ve Epic üzerinden edinilmekte olan GTA 5 oyununu Epic ve Steam üzerinde indirmek ve yüklemek neredeyse aynı. İki platformda da ilk olarak oyunun bulunduğu sayfayı açıyorsunuz. Daha sonrasında Sepete Ekle butonunun üzerine tıklıyorsunuz ve ödeme adımına geçiyorsunuz. Ödeme işlemini kredi kartı bilgilerinizi girerek tamamladıktan sonra oyun artık kütüphanenize ekleniyor.

Kütüphanede bulunan ürünü indirme işlemi

Epic ve Steam kütüphanenizde bulunmakta olan oyunu indirmek için ilk olarak launcher içerisinden Kütüphane bölümüne giriyorsunuz. Örneğin Steam platformunda indirme yapacaksanız o halde Kütüphane bölümü içerisinden listeden GTA 5 yazısı bulun ve üzerine tıklayın. Ardından Yükle butonuna tıklayın. İndirmeler sekmesi açılacaktır. İndirmeler sekmesi içerisinden indirme işlemine start verin. İndirmeler sekmesi içerisinden indirmenizin ne durumda olduğunu, saniyede kaç KB indirme yaptığınızı görebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandığı zaman da Oyna butonuna tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

Epic Games Üzerinde İndirme ve Yükleme İşlemi

Epic Games hesabınız yoksa ilk olarak hesap açın. Hesap açtıktan sonra Epic Games internet sitesine gidin ve sağ üst kısımda bulunan Epic Games’i İndir butonuna tıklayarak launcheri indirmeye başlayın. Ardından istemciyi açın ve hesabınıza giriş yapın. Sonrasında mağazanın arama bölümüne Grand Theft Auto V yazın ve açılan sayfaya girin. Oyunun resmi sayfasına girdikten sonra Şimdi Satın Al butonuna tıklayınız ve Ödeme Yap butonuna tıklayarak ödemeyi gerçekleştiriyoruz. Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra şimdi de kütüphane bölümüne girin ve listeden GTA 5 i bulup üzerine tıkladıktan sonra altında bulunan Yükle butonuna tıklayın. Sol alt kısımda bulunan İndirmeler bölümünden indirmenin ne durumda olduğunu görüntüleyin. İndirme işlemi bittiği zaman da Epic Games’in kütüphane bölümünden GTA 5’in altında bulunan Başlat butonuna tıklayarak oyuna giriş yapınız.
Etiketler: ,
Lost Records : Bloom And Rage Duyurusu Gerçekleştirildi
Oyunlarda Erken Erişim Versiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Oyun Kumandaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rainbow Six Siege, Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)