GRAND THEFT AUTO V Büyük Bir İndirim Aldı!

Fahri Gün 10 Kas 2019 Oyun 236  0

Oyun dünyasının gelmiş geçmiş en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilen GRAND THEFT AUTO V: Premium Online Edition büyük bir indirim aldı.

Bazı oyunlar vardır ki üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin bir türlü eskimez ve popülasyonunu korumaya devam eder. GTA V kuşkusuz bunların başında geliyor. Rockstar Games’in son GTA oyunu olan GTA V, bundan uzun yıllar önce piyasaya sürülmesine rağmen günümüzde ilgiyle oynanmaya devam ediyor.

Hem oyunun kendisi hem de online sürüm !

GRAND THEFT AUTO V oyunuyla ilgili olarak şimdi yeni bir indirim sunuldu. Gerçekleştirilen indirimle beraber hem oyunun yalın halini hem de online sürümünü normalde olduğundan çok daha uygun bir fiyattan satın almak mümkün hale geldi.

Yeni fiyatı 99 TL !

GRAND THEFT AUTO V: Premium Online Edition ismiyle ortaya çıkan yeni sürüm Steam üzerinde büyük bir indirim aldı. Normal fiyatı 208 TL olan
GRAND THEFT AUTO V: Premium Online Edition içeriği, aldığı %52 oranında indirimle beraber kısa süreliğine 99,59 TL oldu. Böylece oyunun fiyatı 100 TL altına gerilemiş oldu. Hala oynamaynlar için çok iyi bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.
Cyberpunk 2077 Hakkında İşinize Yarayabilecek İpuçları
Siege Survival : Gloria Victis Nasıl Bir Oyun? İnceleme
Biomutant İncelemesi
Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)