Google Play Store’un Yeni Bir Sürümü Çıktı

Fahri Gün 15 Kas 2018 İnternet 309  0

Google Play Store uygulaması güncellenerek yeni sürümü marketteki yerini alıyor.  Peki güncelleme gözle görülür bir farklılık getiriyor mu? İşte detaylar…

Google Play Store, Android ekosisteminin en çok kullanılan sanal mağazası olarak dikkat çekiyor. Mağaza içerisinde binlerce uygulama bulunuyor ve kullanıcılar bunlardan dilediğini telefonlarına indirebiliyor. Google, Play Store için düzenli olarak güncellemeler yayınlıyor ve böylece uygulamanın güncel halde kalmasını sağlıyor.

Play Store bu kez de 16.6.11 numaralı sürüme yükseltilerek değiştirildi. Güncellemeyle birlikte uygulamanın büyük çapta bir değişiklik kazanmadığını, aynı nitelikleri yine muhafaza ettiğini belirtelim. Gözle görülür bir değişik olmasa dahi uygulama alt yapısında mühim bazı geliştirmelerin gerçekleştirilmiş olduğu ifade edilmekte.

Sizdeki mevcut Play Store sürümünün ne olduğunu görmek için akıllı telefonunuzun Ayarlar > Uygulamalar > Play Store komutlarını kullanabilirsiniz. Play Store uygulamasının ayarlarında görebileceğiniz sürüm numarasına göre telefonunuzdaki uygulamanın sürümü eğer eski ise güvenli bir kaynaktan APK yükleyerek veyahut Play Store’un bizzat kendisi tarafından yayınlanacak olan güncellemeyi kullanarak yeni sürüme sahip olabilirsiniz.

Play Store’da sahte kripto para uygulaması krizi

Google Play Store üzerinde sahte kripto para uygulaması krizinin yaşanmakta olduğu da gelen son gelişmeler arasında. Sahte uygulamalara karşı dikkatli olmanızı öneririz.

Etiketler:
Opera VPN Çalışmama Sorunu Çözümü
Google Cloud Artık Türkçe Dil Desteğine Yer Vermeyecek
Chrome Tarayıcısında Kullanılabilecek 5 Güçlü Eklenti
Netflix Üzerinde 2020 Yılında En Fazla İzlenen 10 Film

Yorum Yapmayı Unutmayın :)