Google Play Store Yaz İndirimleri

Google Play Store Yaz İndirimleri Ne Kadar Sürecek?

ibrahim KIZILIRMAK 30 Haz 2017 İnternet 575  0

Yaz döneminin gelmesiyle beraber dijital dünyada da kampanyalar bir bir gündeme gelmeye başladı. İlk olarak Steam tarafından yapılan yaz indirimleri oyuncuları bir hayli sevindirmişti. Hemen arkasından ise Google tarafından benzer bir adım gündeme geldi. Bu kez Google Play Store üzerinde yeni yaz indirimleri başlatıldığı duyuruldu. Android kullanıcıları için epey bir ilgi çekecek olan yaz indirimlerinin başlamasıyla beraber merak edilen indirim oranları oldu. Google Play Store yaz indirimleri için yapılan kampanyalar neler? Hangi ürünlerde ne kadar indirim görebilmek mümkün? En önemlisi de indirimler ne kadar sürecek? Daha detaylı olarak bakalım.

Google Play Store Yaz İndirimleri

Google Play Store yaz indirimleri kapsamında birçok kategoride yüksek oranlarda indirimler söz konusu. Özellikle oyunlar alanında en yüksek indirim oranlarını görmekteyiz. Tabi ki her seri için geçerli değil ama oyunlarda %80 oranına kadar indirimler görülüyor. Birçok oyunda %80 oranında indirim söz konusu. Bunun dışında dizi ve filmlerde de çok ciddi indirimler söz konusu. %50-60 arasında yapılacak olan indirimlerle beraber özellikle film kiralama ücretleri bir hayli düşüyor. Tabi yine hemen her filmin indirimlere dahil olmadığını da belirtelim.

Google Play Store Yaz İndirimleri

Bunun dışında diğer bir indirim ise Google Play Music üyeliği. Google Play Store yaz indirimlerinden sonra Play Music uygulamasında 4 ay ücretsiz kullanım imkanı geliyor. Ayrıca üyelik ücretlerinde de indirim söz konusu. Ek olarak tüm uygulamalar ve tüm kitaplarda da %50-60 oranında indirimler sunan Google Play Store, indirimlerinin güne göre değişiklikler göstereceğini de belirtelim. Şimdi ise Google Play Store yaz indirimlerinin ne kadar süre için geçerli olacağına bakalım.

Google Play Store Yaz İndirimleri Süresi

Bunun için Google Play Store tarafından yapılan resmi bir açıklama bulunuyor. Yapılan resmi açıklamaya göre film ve dizi kategorisinde indirimlerin 13 Temmuz tarihine kadar devam edeceği belirtildi. Oyun, müzik ve kitap kategorilerinde ise indirimlerin 6 Temmuz tarihine kadar devam edeceğini görüyoruz.

Gmail Hesabını Silme Yöntemi
Telefon Kullanarak YouTube’da Canlı Yayın Yapma Yöntemi
WhatsApp Tarih Zaman Ayarlarını Yapma Yöntemi
MKV Videoyu MP4’e Çevirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)