Google Etkinliğim’den Geçmişi Silmek Nasıl Yapılır?

Fahri Gün 24 Ağu 2017 İnternet 955  0

Google Etkinliğim’den internet geçmişinizi silebilmenin yolları;

  1. İlk olarak Google Etkinliğim bölümüne giriş yapınız. Bu bölüme girdiğinizde eğer daha önceden kayıtlı bir Google hesabınız yoksa sizden Google hesabınız ile giriş yapmanız istenir. Google hesabınız ile girişinizi gerçekleştirdikten sonra da ikinci adıma geçiyoruz.
  2. Alt alta listelenmiş etkinlikler göreceksiniz. Bunlar sizin daha önce internet üzerinde yapmış olduğunuz aramalar, girmiş olduğunuz internet sitelerinden oluşur.
  3. Silmeye başlamak için silmek istediğiniz platformun sağ üst köşesinde yer alan üç noktalı simgeye bir kez tıklayın ve açılan seçeneklerden Sil yazısına tıklayıp silme işlemlerini onaylatın. Onaylama yaptığınızda söz konusu etkinlikleriniz herhangi bir yedek alınmadan yani tamamen kalıcı olarak silinecektir.

Ancak eğer örneğin Google web geçmişinizin tamamını silmek istiyorsanız yapmanız gereken şey sol bölümde bulunan Etkinlik Silme Ölçütü yazısına giriş yapmaktır. Bu alanda size tarih tarih silme imkanı sunar yani tek tek uğraşıp çok emek harcamanız gerekmeden etkinliklerinizi silebilirsiniz. Tabii sadece belli bir bölümü silmek istiyorsanız ilk anlattığımız yolu kullanabilirsiniz.

 

Etiketler: ,
Twitter Blue Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Yasal ve Ücretsiz E-Kitap Platformları
Instagram SFS Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Instagram Forstalk Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)