God of War Steam’de İndirime Girdi!

Fahri Gün 16 Ara 2022 Oyun 232  0

Sevilen video oyunlarından God of War, Steam platformunda indirim aldı. İşte indirimle ilgili olarak tüm detaylar…

Video oyunu dünyasında sevilen oyunlardan God of War, ilk olarak konsollar için piyasaya sürülmüştü ve günümüzde PC platformu için de yayınlanmaktadır. Steam üzerinden edinebileceğiniz video oyunu için şu sıralar dikkat çekici bir indirim söz konusu.

Fiyatı %40 oranında düştü!

Steam’deki normal fiyatı 329,00 TL olan God of War video oyunu için %40 oranında indirim uygulanmış durumda. Söz konusu indirimle beraber oyunun fiyatı 197,40 TL’ye düşüyor. Uygulanan indirim 22 Aralık akşamına kadar geçerliliğini korumakta olup oyuncular söz konusu tarihe kadar God of War’ı uygun fiyattan satın alabilir.

Kratos’u konu edinmekte olan oyunda İskandinav tanrıları ve canavarlarının diyarında sıradan bir insan olarak yaşamakta olan Kratos acımasız ve sert dünyada hayatta kalabilmek için savaşmalı ve aynısını oğluna da öğretmelidir. Kratos, onun saygısını kazanmaya kararlı olan oğlu Atreus ile beraber maceralara atılmakta ve söz konusu maceralarda da onları oyuncu olarak siz kontrol etmektesiniz. Böyle bir indirim uygulanmışken değerlendirmenizi öneririz.

Oyunlarda Başarım Sistemi
Hogwarts Legacy: Secrets of the Restricted Section Tam Çözüm
Starfield Hileleri
Oyun Dünyasında Kapalı Beta Süreci Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)