Gmail Hesabını Silme Yöntemi

Fahri Gün 03 Tem 2020 İnternet 359  0

Yeni yazımızda Gmail hesaplarının nasıl silinebileceği konusuna detaylı olarak değinmekteyiz. İşte ayrıntılar…

Google’ın mail servislerinden Gmail günümüzde milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılıyor. Pek çok kullanıcı Gmail hesabını uzun yıllar önce açıktan sonra kullanıcı adını veya mailini sonradan beğenmiyor ve hesabını silme yoluna başvurabiliyor.

Silmeden Önce Dikkat !

Gmail hesabınızı silmeden önce hesabınızı ne denli aktif olarak kullandığınıza kesinlikle dikkat edin. Özellikle daha önce söz konusu mail hesabıyla üyelikler açtıysanız maili sildikten sonra sıkıntı yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla üyeliğinizin bulunduğu platformlarda hesap ayarlarına girip mail değişikliği yapmanızı tavsiye ederiz.

Gmail Hesap Silme İşlemleri :

Hesap silme işlemini yapabilmek için ilk olarak internet tarayıcınızdan myaccount.google.com adresine girin ve sonrasında Gmail hesabınızda oturup açın. Oturum açtıktan sonra Gizlilik ve Kişiselleştirme bölümünün altında bulunan Verilerinizi ve Kişiselleştirmeyi Yönetin seçeneğine tıklayınız. Sonrasında “Verilerinizi indirin, silin veya verileriniz için bir plan oluşturun” altında yer alan Bir Hizmeti veya Hesabınızı Silin bölümünde yer alan Hesabınızı Silin seçeneğine tıklayarak işleminizi tamamlayın. Ardından şifre doğrulama ekranı gelecek ve şifrenizi doğruladıktan sonra Google hesabınızı silmiş olacaksınız.
Etiketler: ,
Fiber İnternet Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Bigo Live Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Twitter Hesabını Linkedin Hesabına Çevirme Yöntemi
Stalk Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)