GM 9 Pro Akıllı Telefonunda Ekran Görüntüsü Alma Yöntemi

Fahri Gün 02 Haz 2020 Mobil 253  1

General Mobile GM 9 Pro akıllı telefonunda nasıl ekran görüntüsü alacağınızı hazırladığımız bu makalede detaylı olarak anlatıyoruz.

Sizlere teknolojik konularla alakalı hem güncel haberleri hem de işinize yarayabilecek makaleleri üretmeye çalışıyoruz. Bu yazımızda ise General Mobile GM 9 Pro akıllı telefonunda nasıl ekran görüntüsü alabileceğinizi anlatacağız.General Mobile, ülkemizde en fazla popüler olan akıllı teelefon şirketlerinden biri. GM 9 Pro da bu bağlamda sık kullanılan cihazlardan.

İşleme Başlayalım:

GM 9 üzerinde ekran görüntüsü almak için birkaç basit adımı dikkatle okumanız yeterlidir.İlk olarak ekran görüntüsü almak istediğiniz ekran anını açın ve telefonunuzun güç düğmesine ve ses kısma düğmesine aynı anda basılı tutun. GM 9 Pro ekran videosunu yakalamak isterseniz güç düğmesine ve ses açma düğmesine basılı tutunuz. Böylece ekran videosu oluşturabileceksiniz. Oluşturmuş olduğunuz hem ekran görüntüsü hem de ekran videosunu düzenleyebilmeniz için de sunulan güzel özelliklerden biridir.

İkinci Yöntem:

General Mobile GM 9 akıllı telefonunuzda ekran görüntüsü alabilmek için kullanabileceğiniz bir yöntem daha bulunmaktadır: O da ekran görüntüsü almak istediğiniz görüntüyü açıp bildirim çubuğunu yukarıdan aşağıya doğru sürükleyerek açıp ekran görüntüsü alma butonuna dokunmaktır.

Ekran Görüntüsü Nereye Kaydediliyor?

Almış olduğunuz ekran görüntüleri otomatik olarak telefonunuzun Galeriler > Ekran Görüntüleri bölümüne gidecektir.

Google Asistan ile Görüntü Alma

Dilerseniz telefonunuzda Google Asistan kullanarak ekran görüntüsü de alabilirsiniz. Bunun için Google Asistan’ı açıp Ekran Görüntüsü Al yazmanız ve devam etmeniz yeterlidir.
Etiketler:
Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)