Gionee 13 Pro’nun Tanıtımı Gerçekleştirildi

Fahri Gün 28 Oca 2022 Mobil 241  0

Gionee markası yeni akıllı telefon modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Gionee 13 Pro modeli tanıtıldı.

Akıllı telefon kategorisinde daha büyük bir pasta dilimine sahip olmak isteyen Gionee, bu bağlamda çalışmalarını sürdürüyor. Şirket bu bağlamda Gionee 13 Pro akıllı telefonunu tanıttı.

Gionee 13 Pro akıllı telefonunda 6.26 inç büyüklüğünde LCD panele sahip olan ekran bulunuyor. Unisoc T310 işlemciyle çalışan akıllı telefon çit kameraya sahip.

Fiyatı 83 Dolar olarak belirlenen akıllı telefon, dört farklı renk seçeneğiyle satılıyor. Telefon çentikli tasarım yapısı kullanıyor. Ekran gövde oranı ise %90.3 olan akıllı telefonda 5 MP tek selfie kamerası bulunuyor. Telefon parmak izi tarayıcısı desteklemiyor ancak yüz kilidi açma desteği bulunuyor. Böylece bu husustaki eksikliğini bertaraf ediyor ancak yine de elbette parmak izi desteği olmaması pek çok kullanıcı için bir handikap olacaktır.

Akıllı telefonun 4 GB RAM’i, 32 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Aynı zamanda 128 GB depolama alanı olan farklı bir versiyonu da bulunuyor. 3500 mAh batarya kullanan akıllı telefon yazılım olarak ise HarmonyOS işletim sistemiyle çalışmaktadır. 

Etiketler: ,
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)