iOS 11 Beta 4

Geliştirici Sürümü Olarak iOS 11 Beta 4 Güncellemesi Yayınlandı

ibrahim KIZILIRMAK 24 Tem 2017 Mobil 706  0

Teknoloji devi Apple, mobil işletim sistemi iOS 11 için hızlandırılmış döneme geçiş yaptı. Teknoloji devi bir yandan iPhone 8 akıllı telefonlarını hazırlarken, Sonbahar aylarında gelmesi beklenen yeni akıllı telefonlarında doğrudan sunacağı iOS 11 işletim sistemi içinde hazırlıklar yapıyor. Yaz bitiminde, Sonbahar aylarında gelmesi beklenen yeni işletim sisteminin, yayınlanmasına bu kadar kısa süre kalması markanın beta süreçlerini de hızlandırmasını sağladı. Bu noktada son olarak iOS 11 Beta 4  beta sürümü yayınlandı.

Her ne kadar geliştiriciler için yayınlanmış olsa da yeni beta sürümüyle beraber Apple’ın hızlandığını da görmüş olduk. Kısa süre sonra herkese açık sürümünün de yayınlanması beklenen iOS 11 Beta 4 sonrasında kararlı sürüm çıkışı da biraz daha yaklaşmış oldu.

iOS 11 Beta 4 Yenilikler Getiriyor Mu?

Süreç hızlanırken bir yandan da merak edilen konu iOS 11 Beta 4 sürümüyle beraber yeni bir özellik gelip gelmeyeceği. Bu konuda da ilk bilgilere göre yeni bazı özellikler söz konusu olacak. Giriş ekranlarında mini düzenlemeler yapması beklenen yeni sürümün ana yeniliği ise hataları gidermesi olacak. Artık teknoloji devi bu seriyle beraber hataları giderecek.

iOS 11 Beta 4

Eski iPhone modellerinde yer alan arama ve benzeri ana sorunlarında giderildiği belirtiliyor. Tüm bunlarla beraber sürüm notlarından da sonra iOS 11 Beta 4 serisinin daha ne gibi yenilikler aldığını göreceğiz. Şu an için yeni sürüm üzerinde bilinen düzenlemeler ve yenilikler bunlar. Ekstra bir haber geldiğinde iOS 11 Beta 4 sürümü yazımızı da güncelleyeceğiz.

BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
WhatsApp’a Alternatif Arayanların Kullanabileceği Mesajlaşma Uygulamaları
Realme Race Telefonunun Bazı Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)